Wpis z mikrobloga

@Asterling: Wszystko jasne, czyli muszę zrobić armię. Dzięki, a co z atomówkami?
@Bergkamp: Jestem wielkim fanem Europy Universalis ale w HoI nigdy wcześniej nie grałem. Dużo jest do ogarnięcia ale to kwestia paru gier które najzwyczajniej przegrasz. Zakup uważam za udany ale jak to w przypadku gier Paradoxu wypuszczają grę z masą uproszczeń aby w przyszłości wydać pierdyliard DLC uzupełniających. Ogólnie to lepszej gry strategicznej osadzonej w IIWW
  • Odpowiedz
@Zakakaikane: Hmmmmmm, bracie kupiłeś mnie chyba. A ten tego, wstyd przynać ja swoją przygodę z grami Paradoxu zaczałem stosunkowo niedawno bo ze Stellaris. Widzę, że na steamie jest zajebisty deal na EU IV ze wszystkimi DLC, Cursader Kings też w sumie - powiedz mi warto? :) Jestem wielkim fanem Civki i strategii tego typu.
  • Odpowiedz
@Bergkamp: Niemożliwe że jest dobry deal na EU4 z wszystkimi DLC bo jest ich maaasa. Jaka cena? Crusader Kings nie grałem więc Ci nie powiem ale co do EU4 - najlepsza strategia ever. Im więcej DLC tym lepiej, każdy warty swej ceny. Kupuj i się nie zastanawiaj tylko nie zraź się jak Ci nie będzie szło, czy nie ogarniesz na początku... jest tego dużo ale rozgrywka jest przyjemna i meeega
  • Odpowiedz