Wpis z mikrobloga

@bill-adamsonn: @uzamkniete: Czyli raczej będzie słabnąć? Bo w sumie nie ma żadnego Asa aby Polska nagle wyskoczyła że jest ponad to. Pytam bo chce wymienić sporo (jak na mnie) AUD i nie wiem czy już, czy jeszcze :D Narazie zł spadł o 20 gr w ciągu doby. Bo może to typowy sadek, a później się stabilizuje znów do góry?
@panjan1111: Ten spadek byl tylko i wyłącznie spekulacyjny. Przecież dziś nadal można swobodnie handlować z City czy jechac do pracy/na wycieczkę do UK. 4.36-4.40 w niedługim czasie jest realne. Na pewno w przyszłym tygodniu nie będzie po 5zl. No chyba ze jakies niespodziewane wydarzenie nastąpi.
@szcz33pan: myślałem że to na poczet przyszłych lat. Powolne wstrzymywanie inwestycji itd. Szkoda więc że nie wymieniłem dziś.( ͡° ʖ̯ ͡°) ale wachania były tak duże że musiałbym stać pod kantorem i czekać, bo wszystko mam w gotówce.
@panjan1111: ale masz walutę w gotówce? Mozesz zawsze otworzyć konto forexowe w dolarach lub w PLN czy pewnie w dowolnej walucie u jakiegoś niekoniecznie polskiego brokera.
Spekulacja walutami w kantorze przyniesie na pewno jeden skutek. Zadowolenie właściciela kantoru, bo przecież tam są olbrzymie spready.
EDIT. A co do tego co będzie w kolejnych latach. Chyba, żaden trejder Ci nie powie co będzie za dwa lata, nikt nie rozgrywa takich okresów. Prędzej