Wpis z mikrobloga

Beka z Kaczyńskiego i Waszczykowskiego!

Wielka Brytania sojusznikiem Polski - o jakim jestem wielkim strategiem. Przeciwwaga dla Niemiec. Suwerenny głos. Buhaha

To gdzie jest ten wasz sojusznik?
Wasze wizjonerstwo jest warte medalu Rydza-Śmigłego. Macie cioty takich sojuszników jak w 39'. Sojusz z UK to jak przyjaźń z grzechotnikiem. Nic cioty się nie uczycie.

A teraz pytanie do ciebie Kaczyński i do ciebie Waszczykowski, Dudy nie pytam - kto jest teraz naszym sojusznikiem w Unii Europejskiej? Tylko nie mówicie, że Węgry bo umrzemy ze śmiechu przed sobotnim meczem. #!$%@? liderzy centralnej Europy - Polska mistrzem Polski - na koń na koń na koń.

A gimbomózgi cieszące się z brexitu przypominają przedwojennych gimbusów spoconych z emocji na widok "potężnej" polskiej armii wkraczającej do Cieszyna. Jesteście ćwokami niepotrafiącymi odróżnić interesu Polski od interesu UK. #!$%@? was powinno obchodzić czy Brytyjczycy wybrali "dobrze", patrzcie jakie to ma skutki dla Polski. Zostaliśmy sami bez sojuszników w EU gdzie niepodzielnie rządzą Niemcy, których przywództwa nie jesteście w stanie zaakceptować. Ja wiem ze większość z was jara się tym z nudów. I dla emocji jesteście nawet w stanie poprzeć wyjście polski z EU. A walec historii znowu przyspiesza.

#pisruchanajmocniej #brexit #polityka #historia
  • 1