Wpis z mikrobloga

@Go_Ask_Alice: siemanko, tak sie składa, ze mam doświadczenie w temacie. Lvl 19, tinderowy zawadiaka
Najlepiej jak skumasz sie z ziomkiem lvl 17 z twojej okolicy, Nwm załatwisz mu jakies palenie czy cos, no po prostu sie zakolegujesz i poprosisz, zeby cie wkręcił na imprezę jakaś
Tam bierzesz ze sobą narkotyki i masz zaliczenie pewniejsze, niż ustny z angielskiego xD
I te ich stroje na imprezach ;oo szorty ledwo zakrywające tyłek i koszulki na pol brzucha- cudo

Ewentualnie tinder, ale załóż drugie konto na fb i ustaw tam sobie mniej, niż 17 lat, to dostaniesz z
  • Odpowiedz
@Go_Ask_Alice: są wakacje. idź na dyskotekę, czyna openera zamiast szukać portali. wstydzisz się zagadać live do 15-latki?
a poza tym, co za #!$%@? podejscie: trofeum chcesz mieć? wyrwij taką, co młodo wygląda i będzie Ci się podobać, a nie po cyferkach.
  • Odpowiedz
wstydzisz się zagadać live do 15-latki?


@frytex2: Nie wstydze, ale pomysl co 15-latka mysli jak zagaduje do niej 27-latek.
Opener nie dla mnie, bardziej Audioriver a tam raczej nie ma tabunow 15-latek.

@TitanChestOfTheDrawers: chyba by mnie ogarnela zezuncja jesli mialbym isc na taka domowke, z drugiej strony w latach mojej mlodosci nie chodzilem na takie, wiem ze to teraz tak wyglada, szkoda ze w moich czasach tak nie bylo, no coz. moze stad ten glupi pomysl, ze nigdy nie przezylem takiej
  • Odpowiedz
Alice nieprzerwanie walczy o tytuł największego kretyna w dziejach mirko, normalny człowiek już po pierwszej aferze by usunął konto bo #rigcz ale nieee.. trzeba sobie jeszcze bardziej nagrabić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smierdzacy_karakan: Te 16 to zostaw rówieśnikom, chyba że lubisz związać się z kimś niedojrzałym
  • Odpowiedz