Wpis z mikrobloga

@efa_piaskowa Ty chyba jesteś najbardziej doświadczona z nas, masz może jakiś pomysł na coś w tym stylu? Bo męczy mnie strasznie a wiem, że osobie, której chciałabym go wręczyć, spodobałby się bardzo.. Myślisz, że to jest robione z tych pokręconych ściegów czy może nanoszone są później, na zwyczajnie zrobionego misia?
@anenya: już kilka razy przewinął mi się ten pluszak i też mnie kusi opanowanie tej techniki - tzw. freeform crochet. Te wszystkie pokręcone ściegi są robione od razu. Na Youtube znajdziesz dużo filmików pokazujących podstawy tej metody (przykład). Tutaj jeszcze znalazłam małe zdjęcie tego, co jest w opisie wykonania miśka - link. Identycznego misia raczej trudno będzie wykonać bez tutorialu, ale można kombinować z podobną maskotką - w
@efa_piaskowa o widzisz, dzięki za konkretną odpowiedź. Nowość to dla mnie zupełna, nie słyszałam nawet o takiej technice, raczej nie na moje obecne umiejętności (na pewno nie projektowanie w ten sposób) ale przyjrzę się temu bliżej na 100%. Wzór na tego misia nawet chętnie bym kupiła, wiem gdzie, tylko co z tego jak jest po rosyjsku a tłumaczenie może niewiele pomóc przy takiej skomplikowanej formie.