Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Go_Ask_Alice:

Dlaczego więc się powtarzasz? Drag, poważnie.

Sadzisz, że przez trzy (cztery, zależy czy od pierwszego IV liczysz) się nie przekonałam? Że nie przeżyłam odejścia Pawła, choć dla Ciebie to była tylko przelotna znajomość? Albo Sonii, laski młodszej ode mnie? Dla mnie również, ale znajomość. A ja nie pogardzam ludźmi. W pewien sposób pogodziłam się ze swoim losem, doceniam to że chciałeś mnie w pewnym momencie zawrócić. Ale daj spokój,
@MissCthulhu: Fajne laski wrzucasz, ale jak przeczytałem ten twój wpis, to się wyjątkowo zgodzę z @Go_Ask_Alice, bo to takie #!$%@?, jak tych paru lasek, co to właśnie odkryły, że grzyby pozwalają im zajrzeć w siebie, a kwas osiągnąć wewnętrzny spokój i harmonię, a zdjęcie w 100% oddaje ten stan zwały, kiedy się poskładają i nie dają rady zmontować jednego zdania i głupawo chichoczą. Rób co chcesz, ale jak dla mnie,
Dopiero się "obudziłam"; tak, padłam przy biurku, a potem zsunęłam się na blat i spałam w wygiętej dziwnie pozycji. Nie zdążyłam napić się nawet soku któru postawiałam obok; jeszcze jeden zastrzyk z dzisiejszej ćwiary na dobranoc, stoi przede mną naładowany i przefiltrowany, strzelę jak Wam odpiszę.

@Go_Ask_Alice: wiem, że Ciebie to nie obchodzi, ale takim razie zyskałam do Ciebie trochę szacunku jako do człowieka. Do tej pory myślałam, że lubisz po
@TitanChestOfTheDrawers: no właśnie to nie do końca tak wygląda; zaraz znajde taki fajny czartsik który to pokazuje. To nie jest tak, że tableteczki i proszki do nosa są najs, a igiełki fu. Dam przykład - Relanium. I jako tableteczka, i jako zastrzyk. Czy któraś forma jest gorsza sama w sobie?

Aha, od IV - jako czynności - też można się uzaeleżnić. Jak schodziłam z klonazepamu to oszukiwałam się tictacami soea=
@
@kthxbai2: z chęcią poddałabym się sterylizacji; wiem, że nie będę w stanie być dobrą matką nawet jeśli od jutra przestaję ćpać. Po prostu nie chcę powtarzać błędów wychowawczych jakie zrobił na przykład mój ojciec. Mam problemy z wyrażaniem uczuć i ich łaknę; nie seksu, tylko jak małe dziecko. Pochwały. Przytulenia.Zmierzwienia włosów. Posadzenia na kolanach. Żeby móc mieć wspomnienia, jak chodziłam z ojcem na huśtawki, plac zabaw, na lody. Nigdy nie będę
M.....u - @kthxbai2: z chęcią poddałabym się sterylizacji; wiem, że nie będę w stanie...

źródło: comment_PMDcnpI9eVtX0dGRUiT4mMQGXAzSZbWr.jpg

Pobierz