Wpis z mikrobloga

Mirki wybieram się na #grecja wyspę #kos na #wakacje2016 #wakacje od 4 do 11 września.
Macie jakiś sprawdzony(najlepiej niezbyt przesadnie drogi) transport z lotniska do Tigaki i z powrotem?
Taxi pewnie z 25 eurosów będzie kosztować? Busem nie ma problemu się przemieszczać z walizkami?
Dużo busów kursuje? Przypuszczam, że to by mnie wyszło z 10x taniej niż taxi.

Za każde #protip byłbym wdzięczny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polwac tam po wyspie kursuje komunikacja coś jak nasz pks, tylko, że w bardziej wypasionej wersji. Kurs z miasta Kos przez Mastichiari, lotnisko Irakleides do Kardameny kosztował mnie raptem 3,5€. Jedyny ból jest taki, że siatka połączeń jest trochę uboga i tak na dobrą sprawę chcąc dotrzeć do Tigaki z lotniska musiałbyś się albo przesiadać w Kos, albo zapytać po prostu czy się nie zatrzyma przy skrzyżowaniu ze zjazdem do tej
g3ko - @polwac tam po wyspie kursuje komunikacja coś jak nasz pks, tylko, że w bardzi...

źródło: comment_8rJG8wExqIUOMcLrpU0CvbIBt6JDUgus.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@g3ko @PBMperi jadę z żoną także dwie osoby, z mojego hotelu(Gaia Village) dostałem "special offer" na taxi z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko w promocyjnej cenie 76euro(mają umowę z Kos4all Tours).
Wydaje mi się trochę drogawo nawet jak za taxi. Nie orientujesz się czy pod lotniskiem spotkam tańsze taksówki...może jakiejś mniej monopolowej firmy, czy raczej ceny są ustawione tam i każdy ma podobne stawki?
  • Odpowiedz
  • 0
@polwac LOL :D nie chcę nic mówić, ale za 80 euro to można wypożczyć auto na 2 doby. Ale wiesz taksiarze rządzą się swoimi prawami. Z lotniskowych nie korzystałem. Natomiast co do hotelu to mam nadzieję, że wiatr nie zawiewa tam "aromatów" z tego słonego jeziora, bo są eufemistycznie mówiąc mocno średnie...
  • Odpowiedz