Wpis z mikrobloga

nie sse non stop i temperature tez dosc lagodna mam nie rozumiem po co ta nagonka skoro i tak wychodzi mi zdrowiej niz zwykle fajki ; d tak czy siak wycofuje sie z rozmowy bo czuje ze bedzie shitstorm
  • Odpowiedz
@GaHee:
@bipolar-disorder: masz też taniej niż analogi więc nie rozumiem skąd cebulactwo na grzałkach. Z grzałką jak z majtkami nie wypada za długo nosić ale widzę że są tu fani przekładania na drugą stronę. Dla bezpieczeństwa grzałki wymienia się co max dwa tygodnie nie tylko z powodu nagaru.
  • Odpowiedz
@MattG: dobre grzałki aspire czy uwell kosztują 15-20 zł a te są po 7-8 to też różnica niestety. Teoretycznie 0.6 najlepiej dopasowana do aio powinna najdłużej wytrzymać. Kwestia też aromatów użytych w lq. Dużo czynników składa się na żywotność. Może być też gęstość lq kiepski transport i watka się przypala
  • Odpowiedz
@MightLight:
@MattG: te rba jest tak #!$%@? że szkoda gadać. Możesz przetestować koszt niewielki ale jeszcze mi się nie udało zrobić grzałki żebym był zadowolony. Nie testowałem 0.6 tylko 0.5 teraz zamówiłem noch coil do cubisa
  • Odpowiedz
@Oszczer: To napisz jak ten noch coil będzie sobie dawał radę. Kiedyś myślałem, że sobie sprawie moda z cubisem, ale jak zboczyłem jak te grzałki się sprawują to zmieniłem zdanie.
  • Odpowiedz