Wpis z mikrobloga

Iwan Rheon, czyli aktor odgrywający postać Ramsya Boltona, zrobił taki kawał dobrej roboty, że powinien dostać jakąś premie. Wszyscy nienawidzą tej postaci, ale jak się posłucha jego wywiadów i popatrzy na całość z boku, to całkiem inaczej się patrzy na aktora i jego postać. Jak dla mnie majstersztyk, a gość zasługuje na gromkie brawa i dużo plusów na wykopie!
#got #graotron #seriale
Littauer - Iwan Rheon, czyli aktor odgrywający postać Ramsya Boltona, zrobił taki kaw...

źródło: comment_12vV5AjE2RM6aBZ1xAZ9Pnc12Vsb2Kt3.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agaciksa: Nie mówię, że sobie nie zasłużył, tylko, że aktor świetnie wykreował tą postać, bo mógł skończyć jak Joffrey, a wyszło znacznie lepiej.

  • Odpowiedz
aktor świetnie wykreował tą postać, bo mógł skończyć jak Joffrey, a wyszło znacznie lepiej.


@Littauer: W poziomie antypatyczności nie przebił Joffreya, aktor grający tego drugiego zdecydowanie lepiej wywiązał się ze swojego zadania.

  • Odpowiedz
@Littauer: imho był nudny. Scenarzyści tylko sie prześcigali w wymyślaniu mu coraz to okrutniejszych pomysłów. Jednak brakowało tu polotu. Ot gość który robi dużo złego cały czas się uśmiechając. Meh
  • Odpowiedz
@Littauer: Wg. mnie Joffrey został zagrany doskonale, Ramsay ledwo dobrze. Postać na siłę przesadzona momentami (co zrobił ze zwłokami Mirandy) i był zdecydowanie zbyt ładny w porównaniu z książkowym. Kanoniczny też mi się wydawał bardziej zły - nie okrutny, po prostu zły. Mimo wszystko, z serialowego jestem zadowolony.
Za to jedną z moich ulubionych postaci - Eurona Greyjoya - #!$%@?ą koncertowo :\
  • Odpowiedz
@Littauer: Co ciekawe na początku był przymierzany do roli Jona Snow i naprawdę nie wiele brakło, żeby zagrał w tym serialu jako bękart Neda Starka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zagrać tak zły charakter by wszyscy go nienawidzili.. naprawdę trzeba być dobrym :-). Brawo


@Czytelnik30: Akurat laski go uwielbiają co mnie mega dziwi, spuszczają się nad tym, że taki oh i ah. Dziwi mnie to mega, bo koleś ani nie jest przystojny, ani nie gra postaci, którą można podziwiać oO Bezsensownie brutalny i wręcz absurdalny i nierealny nawet w takim świecie
  • Odpowiedz