Wpis z mikrobloga

@SOLGAZ: Proszę o wytłumaczenie ulubieńcy wykopu #solgaz. Zamówienie 09 czerwca Solgaz GPC-3+1 + piekarnik SP-34-PM z prośbą o wysłanie na 17 czerwca dostaję info, że postaramy się ale termin ustalimy na 22 ze "strzałką" na 17 jak by się udało(nie udało się). Dane do przelewu wysłane w piątek 17 popołudniu zrobiłem przelew dotarł 20 czerwca o 14:50. Rozmawiałem 20-go przed zaksięgowaniem przelewu z Panem na infolinii i powiedział, że czekają na przelew bo zamówienie jest gotowe. Dziś Pani na infolinii mówi "Chciała bym z Panem termin dostawy ustalić" mówię, że ustalony był na 22 a ona "22 to najwcześniej możemy panu wysłać i będzie szło 2 dni bo to duża paczka i kurier ma prawo 2 dni dostarczać" WTF ?!?! Zamawiałem lodówki 2, zmywarki 2 czy choćby ciężką plazmę 50cali. Towar był u mnie po 48 godzinach max i przeważnie transport gratis. Tutaj 120 za wysyłkę ponad 2 tygodnie oczekiwania. Jak to jest ??
  • 7
@hobelik: Cześć!
Podzielę odpowiedź na parę części, tak będzie bardziej czytelnie:

_
1. Czas oczekiwania

Płytę indukcyjną jesteśmy w stanie wysłać tak szybko jak wspomnianą lodówkę, bo tam po prostu wysyłamy i już. Przy płycie gazowej (w przeciwieństwie do konkurencji) dostosowujemy sprzęt na gaz który występuje w Twoim regionie.
Później (co również nie jest częstą praktyką) testujemy płytę na tym paliwie i dopiero gdy mamy pewność że wszystko jest ok -
Pobierz
źródło: comment_mUYLwdE4WQGHoxhgXf5oTBDw0bXFAMRP.jpg
4. Wystarczy jeden wpis, nie trzeba od razu kilku jak poniżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SOLGAZ: Cóż za to przepraszam ja w imieniu wykopu oczywiście palnowałem 1 post. Z tego co zrozumiałem to dostawa miała być na 22 a nie wysyłka to taka drobna a dla mnie duża różnica. Zaciekawiliście mnie z tym testowaniem ... chętnie posłuchał bym jak to robicie ?? Macie oddziały testowe w całej
@hobelik: W Polsce występują 4 najpopularniejsze rodzaje gazu + 2 mało popularne. To daje 6 kombinacji z dyszami. Nie chcieliśmy wrzucać elementów do pudełka i z odpowiedzialnością zostawiać gazowników, tylko dostarczać sprzęt gotowy do podłączenia i gotowania.

Wspomniany sklep z Warszawy może mieć od ręki bo:
a) wystarczą mu 2-3 sztuki przy takim zagęszczeniu sklepów
b) na stanie mają płyty z gazem dostosowanym do swojego regionu, a nie wszystkich sześciu
c)
c) no i nie mają realizacji zamówień zagranicznych, tylko ciągle powtarzające się to samo


@SOLGAZ: Zaciekawiło mnie to. Dużo sprzedajecie do UK i Irlandii? Bo ceny na tym rynku macie jak Miele ;-)
Co do zmian dyszy to tylko napiszę, że w urządzeniach bardziej skomplikowanych niż wasza płyta trwa to max 30 min. Oczywiście nie czepiam się tylko mobilizuję do poprawy wydajności.

@hobelik: Żeby Cię pocieszyć to tylko napiszę, że