Wpis z mikrobloga

Mirki - Opel Astra H 2010 - zamontowany radioodtwarzacz CD30, czyli najzwyklejszy - chciałbym do niego podpiąć wyjście AUX, lub wymienić całe radio na CD30 mp3.
Czy zna ktoś, we Wrocławiu jakiś konkretny serwis, który mi to bezproblemowo zrobi (domyślam się, że potrzebne będzie też przeprogramowanie Techem 2)?
#opel #motoryzacja #audio #wroclaw
  • 13
@saltacme: ja sam sobie zamontowałem,
pierwsza rzecz to wyjmij radio 4 gwoździami i zobacz na naklejce czy masz piny do aux in,
jak masz to idziesz do elektronicznego sklepu i kupujesz sobie gniazdo jack 3,5 mm i kawałek przewodu, potem lutujesz i sklecasz, układasz jak ci się podoba i patrzysz czy działa, może się okazać że konieczne będzie przeprogramowanie indeksu kodów radia, można to zrobić opcomem albo techem2.
w oryginale gniazdko
@saltacme: zajrzyj sobie w okolice ręcznego może masz tam już kabel i tylko końcówkę trzeba wyprowadzić,
u mnie nie było, zobacz na fotce tak to wygląda:

a kabelek jack-jack kupiłem na aliexpresie klik
kabelek ma z jednej strony 3 piny do radia a z drugiej 4 do telefonu i po drodze, ma przycisk odbierania konczenia lub przerzucania piosenek albo wybieranie głosowe i mikrofon
przepraszamczytenloginjestwolny - @saltacme: zajrzyj sobie w okolice ręcznego może ma...

źródło: comment_dXfe7MlHsKXUx6umRI4k6sbNCNrqm2bS.jpg

Pobierz