Wpis z mikrobloga

@bergero00: dokładnie, strasznie mnie #!$%@? to że np na tvp info pokazują #!$%@? przejazd piłkarzy. No ja #!$%@? jest wizyta głowy drugiej światowej potęgi ale nie #!$%@? nic nie pokażemy bo trzeba pierdyliard razy powiedzieć to samo o kadrze i meczu z ukrainą. Ja rozumiem że są ME i mecze lubią niektórzy oglądać ale żeby takiego gówno jak przejazd kadry pokazywać 24/7 na żywo? No #!$%@? kurskiemu się coś chyba w
@insanity1610: Rozwijają się nasze kontakty handlowe, tj Polski i Chin, w mojej opinii to wielki zaszczyt że możemy gościć prezydenta Chin z oficjalną wizytą i powinno się temu poświęcić obszerny materiał. Być może kiedyś zbudujemy silny sojusz, mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziki_wieprz: ale powiedz mi szczerze co jest ważniejsze z punktu widzenia naszego państwa: przejazd kadry czy może dyskusja na temat gigantycznego projektu geostrategicznego w którym mamy mieć niemały udział?
No i przypominam że to jest telewizja publiczna która ma nie dbać o raitingi.
@insanity1610 @Dziki_wieprz Coś wam powiem, "latałem" ostatnio po kanałach i na Trwam (tak wiem hehe) pokazywali wizytę Chińskich biznesmenów, Oni mówili po Polsku doskonale, opowiadali o strategi, używali języka biznesowego, to znaczy o tym że widzą w nas potencjał i szanują nas, kto inny oprócz Chińczyków uczy się Polskiego do ubijania interesów skoro wystarczy angielski? Takie rzeczy widziałem tylko u jakichś kierowników z Lidla/Biedronki/inne ale to już po rozpoczęciu biznesu u