Wpis z mikrobloga

@abstrakcyjnyprzekaz: piękne show, wspaniale wyreżyserowane, muzyki rekomendować nie muszę :) Lambert to bestia sceniczna, mega charyzma i świetny kontakt z publiką. Stali obok mnie ludzie na oko 50+lvl i byli zachwyceni, nie potrafili dobrać słów. Aura w połowie koncertu totalnie nas nie rozpieszczała, zlało nas niemiłosiernie. Co ciekawe, ten gagatek z parasolem, gdy zaczęło naprawdę mocno lać... to sobie poszedł XD.
  • Odpowiedz
@adamko92: Stałem po drugiej stronie. Też trafiłem na kilku pajaców. Jeden machał mi i mojej dziewczynie selfiestickiem nad głową i po kilku prośbach, aby się ogarnął zacząłem klaskać jeszcze wyżej i prawie wytrąciłem mu go z rąk. Wtedy poskutkowało. A pajaców z parasolkami #!$%@?łem równo z jakimś fanem, który stał obok mnie. Ogólnie koncert #!$%@?. Naprawdę myślałem, że nie uda im się przebić Sir Eltona, ale Lambert zamiótł koncertowo! I
  • Odpowiedz
@jackieboy: Ja o LFO dowiedziałem się od mojego braciaka. Dziewczyna kupiła mu bilet na urodziny, więc i ja ze swoim różowym postanowiliśmy się przejechać, tym bardziej, że pochodzi ona z Pszczyny(20 km od Oświęcimia, dlatego darmowy nocleg był świetną opcją dla nas - studenciaków) :).
  • Odpowiedz