Wpis z mikrobloga

Co z optymalizacją JS? Przy 4 GB RAM i 3 GHz na procesorze, FireFox zawiesza się już od 300 komentarzy...

Aplikacja na iphone to jednak sprawa mniej priorytetowa...
Zainstalujemy je bezposrednio jako pliki .app przez iTunes :). Tyle, ze poza aplikacja sama w sobie bedziemy musieli wrzucic jeszcze jeden plik, w ktorym okreslona jest baza urzadzen (testerow), ktore owa aplikacje otworzyc moga :). Dlatego wysylalismy nasze UDID.
Nie plik .app, tylko .ipa. Drugi, z uwierzytelnieniem, jest o ile pamiętam generowany osobno dla każdego urządzenia (nie może być ten sam dla wielu osób). Powodzenia w testach :)
Dostał ktoś już aplikację? Bo ja miałem dostać godzinę temu najpóźniej i nic na razie. Oczywiście rozumiem i nie mam o to pretensji do administracji, ale chciałbym wiedzieć czy mogę liczyć, że jeszcze dziś ją będę testował :).
pierwsze wrazenie - pozytywne, duzo lepsza niz aplikacjia digg'a;

niestety w ciagu 3 min. wywalilo mnie dwa razy (ale od czego sa beta-testerzy)
Właśnie piszę wywód na temat błędów i poprawek ;). Mi się na razie sypnęło raz, podczas przeglądania wykopu i cofania do komentarzy.
Barrt to faktycznie wygląda jak kalka językowa ale gwarantuje Ci, że tak się mówi (i piszę) w pozostałych zastosowania oczywiście language
A czy Google płaci Ci za używanie Chrome w wersji Dev? Czy twórcy Mirandy płacą Ci za używanie wersji Alpha? Nie. W zamian za to jednak możesz korzystać z funkcjonalności, na które inni muszą czekać kilka miesięcy i widzieć, w jakim kierunku idzie aplikacja, jaki jest jej ogólny zarys itp.
Blizzard chyba też nie płaci beta-testerom StarCrafta II, a potrafią oni zrobić wiele, by zdobyć swój upragniony kod.
sztuka dla sztuki powiadasz? robiłem nie jedno zlecenie dla o wiele mniejszych serwisów od wykopu, tłumaczyłem jakieś teksty z angielskiego do polskich serwisów i zawsze za każdym razem "pracodawca" na początku rozmowy pisał ile za to dostanę. jak to mówią czas to pieniadz.
WYKOP ZAMULA!

Chyba trzeba wrócić do starej liczby serwerów bo wykop teraz działa jak nasza-klasa w swoich najgorszych momentach.

Tym trzeba by się zająć najpierw, a nie jakimiś srajfonami.