Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są tutaj osoby z osobowością schizoidalną? Biorąc pod uwagę miejsce jestem pewien że może być ich niemało. Mam do was parę pytań, najpierw definicja dla tych co nie wiedzą o co chodzi.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Osobowość_schizoidalna

1. Jaki lvl, jak wyglądają wasze relacje z rodziną, czy oni zauważają że coś z wami nie tak?
2. Jak wygląda u nas sfera społeczna, czy i ilu macie znajomych, czy i w ilu związkach byliście i z jakim stażem?
3. Czy bawicie się w daydreaming czyli czy macie alternatywny świat w swojej głowie do którego się chowacie, pamiętam że był tu kiedyś wpis o tym zjawisku.
4. Czy łudzicie się jeszcze że wszystko się ułoży, że może będziecie mieli kogoś bliskiego.

Tutaj jest sporo wpisów o związkach i o tym jaki to przegryw jak się rozeszliście. Ja tego nigdy nie doświadczyłem mimo 21 wiosen i już odpuszczam sobie możliwość zmiany chociaż nawet jej nie podjąłem. Bywają takie dni że jakbym nie zadzwonił do matki co jest zazwyczaj jedynym telefonem wykonywanym przeze mnie właściwie zawsze to bym się tego dnia nie odezwał do nikogo. Jak dzwonię to i tak sprowadza się to do kilku takich samych zdań. Jedyne moje znajomości nerdowskie są oparte na zainteresowaniach a jak chciałem wejść w Fz z pewną dziewczyną co dla mnie stanowi dużo to w pewnym momencie zaczęło mi odbijać bo uznałem ją za zagrożenie

Wy nie wiecie co to #!$%@? bo wielu z was autentycznie go nie zaznało. Przez te lata wyrobiłem sobie na tyle dużą barierę ja-świat że nie wierzę w jej przełamanie a co najwyżej doraźne zmiękczanie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zaburzenie to jest rzadkie w stosunku do innych zaburzeń osobowości i obejmuje mniej niż 1% populacji, częściej występuje u mężczyzn.

W populacji mniej niż 1%, a na mirko udział dwucyfrowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1. Jaki lvl, jak wyglądają wasze relacje z rodziną, czy oni zauważają że coś z wami nie tak?

2. Jak wygląda u nas sfera społeczna, czy i ilu macie znajomych, czy i w ilu związkach byliście i z jakim stażem?

3. Czy bawicie się w daydreaming czyli czy macie alternatywny świat w swojej głowie do którego się chowacie, pamiętam że był tu kiedyś wpis o tym zjawisku.

4. Czy łudzicie się jeszcze że wszystko się ułoży, że może będziecie mieli kogoś bliskiego.


@
  • Odpowiedz