Wpis z mikrobloga

Dominacja bitcoina 83.8%
Makgajwer tak kończą naganiacze. Zamiast namawiać ludzi na etery zajmij się lepiej tym co wychodzi ci najlepiej na tym forum. Daj sobie człowieku spokój z polityką nie masz o tym zielonego pojęcia. Przez twoje porady masa ludzi pewnie teraz co rano potrzebuje bardzo mocnej kawy z rana żeby pozbierać się.
Nie masz pojęcia ani o spiskowych teoriach ani o niespiskowych a już na pewno nie jesteś wizjonerem a o kierunku rozwoju krypto lepiej nie wypowiadaj się, nigdy.
Skoncentruj się na sprawach technicznych!


http://www.wykop.pl/wpis/18115009/#comment-64023335

http://www.wykop.pl/wpis/18165539/#comment-64215631

#bitcoin #kryptowaluty
p.....4 - Dominacja bitcoina 83.8%
Makgajwer tak kończą naganiacze. Zamiast namawiać...

źródło: comment_39faiSZgE9HtFH17qz76UQzqWb5KdNbF.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@pawlo74: heh masz 100% racje, ale jesli ktos inwestowal w eth to raczej bral na klate ryzyko spekulacyjne, bo dla mnie ta waluta nie ma zadnego racjonalnego wykorzystania, jej cena to czysta spekulacja

w obecnej sytuacji nie ma dobrego rozwiazania, ktos ukradl i teraz zablokowanie tych 3mln eth jest najwiekszym bledem jaki moga zrobic

jesli zablokuja to cena jebnie jeszcze bardziej wg mnie
  • Odpowiedz
@pawlo74: eth spada, bo zdarzyla sie kradziez w wyniku jakiegos bledu z dao, a ty razem z bitmaniakiem podciagacie sobie to pod swoje teorie. Rownie dobrze w przyszlosci moga byc skradzione bitcoiny w wyniku jakiegos bledu.
Tego nie przewidzisz.
  • Odpowiedz
@HHHH: uciekamy od bejlautów i od fedu a to gówno jest dokładnym zaprzeczeniem idei kryptowalut a makgajwer ( ͡° ͜ʖ ͡°) cytuję:

Ale nie widzę powodów aby cena miała spaść drastycznie...
  • Odpowiedz
@pawlo74: Człowieku przecież to z DAO jest problem/dziura to że ETH dostało po dupie jest efektem błędu w DAO nie w ETH takie rzeczy są nie do przewidzenia.
  • Odpowiedz
jesli zablokuja to cena jebnie jeszcze bardziej wg mnie


@HHHH: śmierć. Mam nadzieję, że sepleń zdaje sobie z tego sprawę.
Lubię spiskowe teorie a ta łajza pojawiła się z nikąd, od tak rzuciła szkołę i zabrała się za tworzenie lepszego bitcoina.
  • Odpowiedz
@pawlo74 u mnie @BITmaniak tez jest na czarnej. Tego człowieka nie da się czytać bo niekiedy #!$%@? straszne głupoty. I oznacz go bo mnie nie usłyszy.
Co do śmierci ETH się nie zgodzę. Zgodzę się, że był za bardzo napompowany jego przecena wynika z tego co się stało z DAO.
  • Odpowiedz
Co do śmierci ETH się nie zgodzę. Zgodzę się, że był za bardzo napompowany jego przecena wynika z tego co się stało z DAO.


@uzamkniete: narazie nie mówię o śmierci, wytykam wady, śmierć będzie bardzo powolna ponieważ idą rozwiązania pozbawione wad etera. To tylko kwestia czasu. Ja próbuje zaoszczędzić nowym strat. Makgajwer jak i cała reszta wyznawców może robić co chce.
  • Odpowiedz