Wpis z mikrobloga

Ile już jesteście na minusie?
Ja dzięki meczu Polska - Niemcy jakieś 60zł. Gdyby Niemcy wygrali to wsiadłyby dwie taśmy po 20 z 3 zdarzeniami:
1. Francja z handi -1, Anglia, Niemcy
2. Francja x/1, BTS na Anglia-Walia i też Niemcy
... reszta na dokładny wnik Polska - Niemcy 1:1 i jakaś taśma już bez meczu Polaków, za to zakładająca wygraną Ukrainy.

Wszystko pięknie szło, emocje sięgały zenitu w meczu Francuzów. Do przerwy remis, idealnie, brameczka, pięknie ale brakowało jeszcze jednej... i w doliczonym czasie gol. Anglia też weszła. No więc o 21 zasiadam z piwkiem przy TV... i... #!$%@?.

Miało być ponad 500zł jest -60. A u was jak z obstawianiem Euro?

#bukmacherka
  • 14
@Go_Ask_Alice: boję się hazardu i narkotyków, podziwiam cię, ale patrzę na to trochę jak na małpę w zoo jakie ryzykowne rzeczy robi. Mój facet też tylko gapi się w te wydruki i SIADŁO albo OJ NIE SIADŁO K*%&&RWA MAĆ
@Bazantowy: Niby dlaczego? Bukmacherka i poker to jedyne gry z elementem hazardowym, w ktorych człowiek może wyjść na plus jeśli ma odpowiednią wiedzę. Gdy grałem w pokera online byłem graczem wygrywającym na dużej próbce rozdań ( kilka milionów). Z bukmacherką tak różowo nie ma, ale ludzie wychodzą regularnie na plus...
@Go_Ask_Alice: jezeli ma sie odpowiednia wiedze, ale to i tak nie gwarantuje wygranych, bo sport jest nieprzewidywalny. wiecej pieniedzy zaoszczedzisz nie grajac, niz zarobisz grajac. nie mam nic do bukow ani do pokera, jezeli gra sie z glowa i traktuje to jako zabawe, a nie glowne zrodlo finansowe.