Wpis z mikrobloga

Witam.Wczoraj przestała działać prawa słuchawka w Creative 3D Tactive Alpha Sound Blaster Super Hiper Extra Chiński Badziew co nie jest zaskoczeniem bo kabel jest zrobiony z plasteliny a nie gumy (lepszej jakości są słuchawki które dostałem do zestawu z telefonem ale to Sony a nie Creative Chiński Badziew).Słuchawki kupiłem w Media Expert ale zgubiłem paragon lecz mam na e-mail potwierdzenie zamówienia plus fakturę pro formę wiec czy to starczy dla nich aby przyjąć na gwarancje czy raczej sobie odpuścić?
#csgo
#pytanie
#kiciochpyta
#creative
#mediaexpert
#sluchawki
#problem
#muzyka
  • 9
@Qwik3: Mam te same słuchawki i naprawdę kupiłeś chiński badziew. Moje działają do dziś i były raz wymienione - przy wyciąganiu z PC naderwałem w środku kabel, wymiana w ciągu niecałych dwóch tygodni. A kabel dostaje codziennie po dupie, jeżdżę po nim, wyginam ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Invar: Ja nie robiłem kompletnie nic z nimi.Ostrożnie odkładałem na polkę i to tyle,zero jeżdżenia po kablu itp po prostu kabel się sam zwije jak się je połozy i gdzieś się musiał przestrzec.Tak samo traktuje słuchawki od telefonu i działają już drugi rok bez problemu.
@Invar: u mnie banglaja do dzisiaj, a mam je ze 2lata, co prawda zmienilam teraz sluchawki na inny model, bo mi sie nauszniki pokruszyly, pewnie dlugo w sklepie lezaly i "skora" juz slaba byla. Nie raz spadly na ziemie czy gdzies a nic im sie nie stalo. (σˋ▽ˊ)σ Jak dla mnie w tej cenie sa rewelacyjne, o ile trafi sie na dobry egzemplarz.