Wpis z mikrobloga

Mirki opłaca się taki telewizor ? Potrzebny mi on jest w sumie do małego pokoju tak o telewizor nie raz obejrzeć coś na konsoli pograć raz w miesiącu i to wszystko w sumie. Nie zależy mi tam na jakimś 3D, 4K itp bo to wszystko mam w salonie tutaj potrzebuję tylko 2xHDMI i full HD. Ma ktoś może taki ? Jak oceniacie jakoś obrazu ?

http://allegro.pl/telewizor-sony-kdl-40r450-full-hd-darmowa-dostawa-i6248157611.html

#pytanie #telewizory #elektronika
ouiWack - Mirki opłaca się taki telewizor ? Potrzebny mi on jest w sumie do małego po...

źródło: comment_ilQT6vaVbFyB3XiVrpjf6LpeuapL33JO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@ouiWack: Sony od razu odpuść chyba że kupujesz ze sklepu firmowego :) ponieważ jeden model TV może mieć 3 różne matryce i dopiero w sklepie firmowym masz org sony aka samsung :) wiec jak już kup samsunga :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubaszej Nie tylko w telewizorze, ale w całym sony. To jest po prostu marka #!$%@?. Kupisz jakiś sprzęt, okazuje się, że współgra tylko z akcesoriami sony, kabel? specjalny od sony. serwis? jaki serwis, nie serwisujemy tego sprzętu, chyba, że za opłatą przewyższającą wartość nowego. Nigdy więcej sony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz