Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie boli że dużo ludzi nie docenia Krychy. Gościu dziś profesor i gdyby nie ten występ Pazdana to dla mnie MotM. To taki jakbyśmy mieli Busquetsa czy Casemiro, odwala niesamowitą robotę w destrukcji czy rozegraniu. #mecz
  • 23
  • Odpowiedz
@kofiej: O ile z Irlandią zagrał średnio moim zdaniem, o tyle z Niemcami szanuje mocno, bo świetny mecz w jego wykonaniu i gdyby miał okazję Milika (choć sam jedną koncertowo #!$%@?ł) to wierze żebyśmy wygrali.
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster:
" LajtOdZeraDoMilionera 28 min. temu via Android 0
@borowa90 Ja nadal zostane przy Lewym. Jednak Pazdan też zagrał mecz życia. Oby w kolejnych meczach grał tak samo albo jeszcze lepiej. Dziś najbardziej rozczarował mnie niestety Krychowiak."4

Naprawdę nie wiem jak kogoś mógł "najbardziej rozczarować krychowiak" wg mnie zagrał bardzo opanowany mecz.
  • Odpowiedz
@DubKidz: nie zagrał bardzo opanowanego meczu, miał 4 niewymuszone straty, po których były najgroźniejsze akcje Niemców. Zagrał dobrze, nawet bardzo dobrze, ale słabiej od Pazdana i Lewego.
  • Odpowiedz
@piotrr_: Cumplu nie zamierzam sobie się z Tobą kłócić, bo po co psuć wieczór, ale oceniasz go przez pryzmat głupiego wyskoku sprzed 6 lat, kiedy zachował się debilnie, ale akurat nazywać go symulantem teraz jest śmieszne. Popełnił błąd, ale piłkarzem jest wielkim i powie to każdy który widział go więcej razy w akcji.
  • Odpowiedz
@MainstreamowyHipster: Tylko czekałem na porównanie z Busquetsem. Krycha to zaledwie waleczny przecinak, który zasłynął z tego, że nie przebiera w środkach i efektownie potrafi zabrac każdemu piłkę, zaś do ustawiania się, techniki czy choćby gry do przodu Hiszpana wciąż brakuje mu lata świetlne.
  • Odpowiedz