Wpis z mikrobloga

http://www.miasteczko.agh.edu.pl/modules/DownloadManager/download.php?alias=wakacje_2016_zasady

Studenci innych Uczelni mogą otrzymać przydział miejsca w dyżurnym domu studenckim MS
AGH w okresie od 5 sierpnia do 31 sierpnia 2016 r. Zainteresowani powinni złożyć
w systemie informatycznym (https://akademik.agh.edu.pl/) wniosek wakacyjny o przyznanie
miejsca w DS, w terminie od 7 do 30 czerwca br. Studenci innych Uczelni, którzy złożyli
wnioski wakacyjne, otrzymają decyzje w sprawie przyznania miejsca drogą elektroniczną w dniu
4 lipca br. na podany w systemie informatycznym
  • Odpowiedz
@fjord: Dziękuję. Wszędzie jest zapis, że to musi być albo student agh, albo student innej uczelni. Moja szwagierka zaraz po liceum szuka pracy i chciałaby znaleźć gdzieś w miarę tani nocleg.
  • Odpowiedz
@notrzeba: przeczytaj co wkleiłem.

mogą otrzymać przydział miejsca w dyżurnym domu studenckim MS AGH w okresie od 5 sierpnia do 31 sierpnia 2016 r.
  • Odpowiedz
@fjord: zbyt ogolnie napisalem, fakt. W tym roku bedzie lipa z akademikami bo sa ŚDM i juz w tym momencie nie ma miejsca w jednym akademiku bedacym dyzurnym. Ogolnie miejsce dostali zagraniczni ktorzy musieli je dostac i pare osob ktore ma wtyki w administracji. Miejsc nie bylo juz w ten sam dzien w ktorym ruszylo skladanie wnioskow. Stad uzasadnione obawy OPa. Nijak sie to ma do tego co jest napisane w
  • Odpowiedz
Ja też, i nie straciłem zakwaterowania na ŚDM.

Bardziej rozbija się o to że chodzi o szwagierkę która nie ma statusu studenta więc tak czy siak nie może być zakwaterowana.

Wyczuwam lekki ból dupy z Twojej strony (,)

@notrzeba:
  • Odpowiedz
Wyczuwam lekki ból dupy z Twojej strony


@fjord: no tak zapomnialem ze jak sie pisze bez emotek to jest sie zlym ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozbija sie o szwagierke ale z faktu ze 90% studentow AGH ktorzy chcieli zostac na wakacje nie dostalo akademika rownoczesnie wyklucza szwagierke. No i ktos tam poruszal temat ŚDM wiec tez odnioslem sie do niego ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz