Wpis z mikrobloga

Właśnie jestem po obiedzie, a wylądowały na nim krewetki z czosnkiem i pietruszką z przepisu @HenryMorgan
http://www.wykop.pl/wpis/18108995/dzis-krewetki-z-czosnkiem-i-pietruszka-w-bialym-wi/
Zdjęcia niestety nie ma, ale wołam Cię bo mam parę pytań :).
Krewetki wyszły super, a sos to faktycznie mistrzostwo :D.
Jak robisz grzanki :P, bo to mi chyba najsłabiej wyszło. Nie robiłem ich pierwszy raz, ale zawsze wychodzą słabo :/, zrobiłem sobie rano masełko czosnkowe i nimi posmarowałem pociętą bagietkę i to do piekarnika na 200 stopni, rogi się przyjarały środek zadowalający, ale ogólnie do twoich brakuje..
Druga sprawa sosik, był mega ale jak dla mnie mógłby być trochę lżejszy, twój widzę ma taką ładną konsystencję mi wyszło bardziej masło bardzo smakowe :). Za mocno zredukowałem ? czy dodawałeś coś więcej o czym zapomniałeś napisać?
#gotujzwykopem
  • 2
@nuj-ip: Grzanki robię zawsze w piekarniku z włączonym opiekaczem i termoobiegiem. Trzeba tylko bardzo pilnować i wyjąć w odpowiednim momencie, ale wychodzą ładnie zarumienione. Masłem najczęściej smaruję po upieczeniu (stronę mniej zarumienioną) i ewentualnie włożę jeszcze na chwilę do piekarnika (posmarowaną stroną w górę, na sam opiekacz).

Do przepisu nic nie dodawałem poza wspomnianymi składnikami. Może rzeczywiście za bardzo zredukowałeś, ciężko stwierdzić :) U mnie jak wrzucałem masło to wina było