Wpis z mikrobloga

#wiedzmin3

Dwa pytania:

1. Czy regeneracja staminy aby nie spada na wyższych lvlach? Tak po przekroczeniu 20? Bo mam wrażenie, że regenerowało około 30/s a teraz jest niecałe 20/s.

2. Znerfili chyba to kombo młyniec + miksturka regenerująca hp na zużywaniu staminy? Ogółem ten odwar daje mało coś tego hapca, nawet jak się zużyje full pasek.
  • 6
  • Odpowiedz
@Khaine: 1. Ściągnij ekwipunek i go załóż, ewentualnie zrób to samo ze skillami. Ten bug występuje od dnia premiery, tak samo jak to że Marionetka nie działa jak masz wziętego pierwszego skilla do Axii, nie mam pojęcia czemu tego jeszcze nie naprawili.
2. Nie wiem jak z młynkiem, ale odwar z echidny dalej działa cuda w buildzie pod znaki.
  • Odpowiedz
@Kazak77: No bo na razie doświadczenie moje pokazuje, że jedyny słuszny regenerator hapca to jest ulepszony Quen. Wyśmienita jaskółka - za wolna, wywar z Echidny - sam ze sobą za słaby. ALE Echidna + Quen już robi robotę.
  • Odpowiedz
@Kazak77: Zdjąłem. Bez armora mam 15/s (3 skille znakowe w slotach, w sumie +4,5 staminy na sekundę), w zbroi kota mam 19. A przysiągłbym, że miałem 30 O.o Zdejmuję, zakładam i nic to nie daje.

Swoją drogą, jak się nie ma dopompowanych znaków za bardzo (w slotach w sensie), to chyba zbroja kota da większą regenerację niż średnia zbroja? Bo kot daje chyba +1 za element ekwipunku, średnia pewnie nic, ale
  • Odpowiedz
@Khaine: Też miałem błąd z tą regeneracją, u mnie to chyba było właśnie przez talenty- spadło mi z 45 do ~20 co było mocno zauważalne, jak użyłem eliksiru na reset i rozdałem od nowa to się naprawiło.
  • Odpowiedz