Wpis z mikrobloga

@prezes513: wiesz jak mi przykro jest teraz patrząc na wykres kursu, że byłem na tyle ograniczony mentalnie te 3 lata temu jak pierwszy raz o tym usłyszałem i nie kupiłem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@McGravier: wczoraj widzialem zlecenie kupna na 700kPLN po cenie 2701, dzis ww nocy ktos kupil 140 BTC, niestety nie pamietam po jakiej cenie, ale powyzej 2700.

W sumie nie wiem na co oni licza :)
  • Odpowiedz
@McGravier: walcze z myślami od 4dni, non stop panikuję i każdego następnego dnia żałuję że nie kupiłem. A nie, sory! Miałem ~11BTC przez ostatnie 2dni, ale cena lekko spadła i się trzymała to sprzedałem. 2h później wywindowała na $755 :)
Teraz kupiłem i pierdziele, zobacze co się stanie...
  • Odpowiedz
3000 zł przebite wreszcie


@prezes513: a 5000 cny nie i się ostro broni. Liczyłem na wyprzedaż przy 3000zł na polskich a okazuje się że była ostra wyprzedaż na chińskich przy 5000cny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RoBN: Nie powinieneś grać mając takie reakcje - a w szczególności nie w czasie hypeu takiego jak teraz. Presja zszarga ci nerwy, bardzo trudno o podejmowanie racjonalnych decyzji w takiej sytuacji

BTW Standardowa porada: nie inwestuj więcej niż gotów jesteś stracić.
  • Odpowiedz
@afe1: co za różnica czy dźwigni czy nie jak masz fundusze grasz bez jak nie masz stawiasz dźwignie na bm. Wniosek i efekt dalej jest ten sam 20k pln do przodu.
  • Odpowiedz
@McGravier: Najgorsze jest to, że sam mialem świadomość (przeczucie) że pójdzie w górę, ale stwierdziłem 'no dobra, skończmy to'. No i teraz żałuję.
Kupiłem, teraz wystarczy poczekać - jestem przekonany, że wywinduje. Wystarczy tylko nie być pazernym i w odpowiednim momencie sprzedać.
Chyba, że chcesz czekać kilka lat aż będzie znacznie więcej :P
  • Odpowiedz
Wystarczy tylko nie być pazernym i w odpowiednim momencie sprzedać.


@RoBN: To nie jest takie proste jak się wydaje. Szczególnie przy takiej kasie - zamienisz się w kłębek nerwów
  • Odpowiedz
I prawie każdy boi się włożyć w to pieniądze obecnie z obawy że to koniec wzrostów :) I tak od 5 lat :P

@McGravier: nie ja. Ja lecę na całość. Wóz albo przewóz. I wiesz co pewnie niedługo będę tylko wspominał i żałował oglądając zrzuty ekranu ale nie sprzedam.
  • Odpowiedz