Wpis z mikrobloga

No to zbieram nas do kupy. Ale proszę o ostateczne potwierdzenie, bo chcę rezerwować kajaki. I plan jest taki, będę musiała zapłacić zaliczkę i abyście mi się nie wykruszyli chcę od was trochę pieniędzy. 50 zł od osoby, nic nie zginie. Rezerwację chce ogarnąć w piątek, więc się ostatecznie określać. #szczecin ktoś jeszcze? spływ 1-3 lipca.

@Dorciqch
@gram_w_mahjonga + 2
@kanapkaznutella
@Lemonov
@sl4yer
@VR46
(my damy radę zmieścić się w dwa samochody, ja jadę swoim, mam 4 osobowe małe miejskie piździdełko plus ktoś jeszcze)

@mediafar + 1
@kartezjusz6644
(Wy tutaj transport we własnym zakresie, podam wam później miejsce zbiórki i resztę szczegółów)

@azgag a Wy jak?

@ziobro2 co z Tobą? też płyniesz?

@trochejanusz a Ty i Twój różwy?

@Inkwizycja zwarty i gotowy?

@rostfrei czas podjąć decyzję chłopcze

Chciałabym byśmy pływali w kajakach dwuosobowych , @Inkwizycja chce płynąć sam ze sobą. Chyba, że ktoś też woli tylko swoje towarzystwo.
  • 25
@kanapkaznutella Ponownie potwierdzam. Najpewniej będę miał dwa / trzy miejsca wolne (zależnie od tego czy @sl4yer jedzie ze mną czy sam). Do tego jeszcze jeden osobnik by jechał ale to do potwierdzenia. Daj jakieś namiary to podeślę kasę albo mogę gotówkę przekazać do rąk własnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kanapkaznutella: Jak już wspominałem, jeżeli to ma być kilkudniowy spływ, to bardziej by mi odpowiadała opcja z odwożeniem na pole namiotowe gdzie chociażby będzie można się przebrać w suche ubrania.
@kanapkaznutella: Z niebieskim będziemy w tym czasie w Drawsku Pomorskim, więc możemy (albo tylko ja?) Was odwiedzić. Co do spływu, to nic nie potwierdzam. Albo popłyniemy, albo nie popłyniemy ( ͡º ͜ʖ͡º)
W każdym razie powinniśmy się widzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kanapkaznutella: z niesamowitym smutkiem i żalem niestety muszę zrezygnować ;; kryzys finansowy mnie dopadł ;; teoria była ładna, bo było nawet odłozone już na ten cel, ale praktyka okazała się bezduszna i kasa się upłynniła ;; bawcie się dobrze ;;