Wpis z mikrobloga

Zaraz nie wytrzymie! Włączam komputer dziś rano, odpalam firefoxa i co? #!$%@?ło mi wszystkie zakładki, historię, zapisane hasła, etc. Podjerzewam że to przez aktualizację która miała miejsce ostatnio, bo zamiast mojej sesji wyświetliło mi jakieś 3 gównozakładki od mozilli. Wie ktoś jak można przywrócić stare zakładki i hasła? Bo na historii to aż tak mi nie zależy.

#pomocy #it #firefox #kiciochpyta
  • 5
@wietnam67: Albo uruchom firefoksa z parametrem "-p" - właściwości skrótu i dopisz na końcu w elemencie docelowym. Po tym jak uruchomisz z tego skrótu pojawi się menadżer profili, sprawdź, czy nie ma tam starego profilu.
@kartezjusz6644: @moooka: dzięki za pomoc, okazało się, że problem tkwił gdzie indziej ale naprowadziliście mnie na trop. Otóż zainstalowałem sobie antimalware bo coś podejrzewałem, że siedzi mi w przeglądarce. I nie myliłem się, miałem trochę syfu, ale ten program wyczyścił mi mój cały profil z firefoxa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odzyskałem go na szczęscie i zrobiłem kopię mozbackupem i teraz mam nowy czysty profil ze starymi
@wietnam67: Dzięki, że napisałeś co było przyczyną, możesz jeszcze napisać nazwę tego antimalware ?
Może ktoś w przyszłości będzie miał podobny problem to będzie łatwiej mu pomóc :)
@moooka: Malwarebytes Anti-malware, soft dziwny bo wywala pliki które raczej wątpie żeby były zainfekowane syfem, ale jak już ktoś tym skanuje to warto zostawić śmieci w kwarantannie na kilka dni, a jak coś przestanie działać to sprawdzić czy czasem jakiś plik od danego programu nie jest na liście obiektów poddanych kwaranntanie przez Anti-malware