Wpis z mikrobloga

@pogop: odbiera bardzo zadko, a nawet wcale. Wlasnie nie wiem co zrobić. Policja umorzy sprawę, a prokuratura oleje jedna osobe. Zgosze tak czy siak oszustwo. Dalem frajerowi az 45 dni ponad czas z umowy. Podal dane prawdziwe i dane z dowodu w miare się zgadzają. Za tydzień jade do Wawy to wpadne pod ten adres. Tak czy tak lipa. A jak masz na tyle weny dobry Mireczku to proszę zadzwon pod
@pogop: 350 zaliczki - polowa kwoty. Zle trafiłem bo mega pilny temat i uspilem swa czujność, ale zal żeby #!$%@? zarobil :/ Mam wszelkie dowody ale jak adres i nazwisko okaza się fake to nasza Polucja nic nie zdziała:/
Adres
Pólko 36
05-270 Nadma
@pogop: na tego #!$%@? nie działa :/ A policja niewiele może. Za niska kwota, a zgłoszenia oszustwa nie przyjmą. Zanim zrobie znalezisko pojde jednak zglosic aby nie było niedomowien ;/ Na razie ostrzegam i niech Google indeksuje swoje
@bzyq81: za duże ryzyko przy takich kwotach, jakbym miał kupować coś przez internet to tylko za pobraniem ale rozumiem Cię: o ile można opanować emocje i pośpiech to atrakcyjność oferty obniża podejrzenia.