Wpis z mikrobloga

Cześć wam!

Prawie zapomniałem, że mam jeden bilet normalny do parku rozrywki #energylandia o wartości 99zł! Bilet mi został bo jedna łajza jednak ze mną i znajomymi nie pojechała z jakiegoś gówno-powodu.

Bilet jest ważny do 24 czerwca tego roku.

Może ktoś się wybiera za znajomymi i chce zaoszczędzić? Losowanie wśród plusujących w niedzielę o godzinie 19.00!

#rozdajo

P.S Zielonki dupa cicho.
a.....j - Cześć wam!

Prawie zapomniałem, że mam jeden bilet normalny do parku rozr...

źródło: comment_7DTjVGpRCVAkQdJBci2GxwhNK9bCuAta.jpg

Pobierz
  • 17
@sowacx: Tak, mam porownanie do duzo wiekszego parku rozrywki za granica. Ten jest zdecydowanie mniejszy i ma mniej atrakcji co mnie troche rozczarowalo, ale zabawa i tak swietna. Znajomi z ktorymi bylem, byli pierwszy raz w takim miejscu i bawili sie bardzo dobrze. Moim zdaniem warto odwiedzic to miejsce, zwlaszcza, ze jest niedaleko.
Byłem w zeszłą sobotę. Do trzech atrakcji czekałem w sumie około 2,5h. Łączny czas spędzony na przejażdżkach około 6 minut. Po 4 godzinach zmęczeni pojechaliśmy do domu. Nie polecam w weekend. Choć podobno wieczorem było luźniej.
@bewuce: Tak, polecam. Dobrze się bawiliśmy i poczułem adrenalinę w paru momentach. Znajomi wymiękli przy paru atrakcjach, więc można też się przestraszyć. Obiekt jest mniejszy niż byłem na zachodzie ale dobrze zagospodarowany i fajnie, że u nas w Polsce. Byliśmy przed wakacjami i na szczęście nie było dużo czekania. W kolejkach proponuję siadać na pierwszych krzesełkach - najwięcej emocji ;) Wybiorę się tam jeszcze na pewno, bo ponoć dobudowali w końcu