Wpis z mikrobloga

Jaka wersja Counter-Strike 1.6 NS (Non Steam) jest w obecnej chwili działająca? Mam sąsiada, który ma 60 lvl i lubi grać w gry (na laptopie ale #!$%@?). Dziś poszedłem do niego, bo ma jakąś fajną grę ale mu nie chodzi i czy mogę zobaczyć o co kaman. Dostał ją od kumpla Janusza lvl 55, który też gra xD Patrzę na jego laptopa, a tam Counter-Strike 1.6, nie powiem bo łezka się w oku zakręciła, bo za guwniaka spędziłem przy tej grze tysiące godzin, zresztą dalej twardo #!$%@? w #csgo Niemniej, niestety wersja, która dostał mu się nie uruchamia, tzn. włącza się, pojawia się znany wszystkim obrazek terrorystów z menu i wywala do pulpitu. Z godzinę siedziałem i w sumie nic nie wymyśliłem poza tym, że to jakaś #!$%@? wersja i trzeba spróbować innej (laptop stosunkowo słaby, ale widziałem że miał inne gry które chodziły, więc to nie to). Teraz chcę pobrać mu tego działającego CSa, ale w internetach jest w #!$%@? wersji tego, jakieś v23,v28, v48, które to niby działa? Wiem, że sąsiad i tak pewnie pogra z 15 minut i zrezygnuje, ale #!$%@?, dobry z niego ziom i chce mu chociaż sprawić przyjemność tym, że coś mu tam na tym lapku działa. Ktoś coś?
#cs16 #counterstrike
  • 5
  • Odpowiedz