Wpis z mikrobloga

Chce pierwszy raz jechać n brudstock. Wybieram się busem i niestety nie wszędzie będzie można wjechać. Samochodem będzie można rozstawić się na Polu Malinowskiego http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/images/woodstock/mapa_teren.jpg Jako, że nigdy tam nie byłem chce się odwiedzieć czy to spoko miejsce i czy w miarę bezpiecznie można tam zostawić samochód. Wolałbym uniknąć rozbijania się na toi campie
#woodstock
  • 6
@triuriru: możesz rozstawić się poza terenem imprezy, bo jak postawisz się na terenie, to nie wyjedziesz samochodem do końca. Ja namiotowałem się "na dole mapy" tam gdzie jest "zakaz wjazdu" i zielona droga idzie w kierunku prawego dolnego rogu mapy, tam są pola namiotowe. Za kilka dyszek się rozbijesz.
@triuriru: nie wiem gdzie jest pole malinowskiego, ale jak trzymasz samochód przy namiocie albo na parkingu to mała szansa, że coś się stanie. Gorzej jak stoi sam gdzieś w lesie albo na głównym przejściu. chociaż i tak ludzie tam zostawiają i nic wielkiego się nie dzieje,najwyżej go popiszą palcami. Dla świętego spokoju zostaw go na parkingu, albo przy namiocie.
@triuriru: Tak, jak napisali koledzy, kiedy wjedziesz na teren festiwalu, to już nie wyjedziesz. Raczej nic nie powinno się stać, poza tym, że będziesz musiał porządnie auto odkurzyć i może ktoś ci nasika na koło, choć to drugie mało prawdopodobne.
@triuriru: Rok temu auta stały w obozie, jak i wszędzie w około u sąsiadów. Nikt nikomu nic z autami nie zrobił, zupełnie zero szkód - a nie pilnowałem jak jajka. Jedyne co mnie spotkało to kebab od sąsiadów na przedniej szybie w dniu gdy odjechali, oraz napis palcem od kogo to było i buziaczek xD