Wpis z mikrobloga

~~~~~~~~~PIWO KINO TRALALALALA~~~~~~~~~


Mircy Trójmiejskie!
Kino już za 9 dni także ogarniajcie się, rezerwujcie sobie czas, kupujcie czipsy i batony i pakujcie góralskie skarpety.
Dla nowych przybyszów - będzie to maraton grozy i horrorów w Multikinie, 24.06.2016 godziny 22-6 rano.

Za jakiś tydzień mam zamiar kupić bilety i nie będzie zmiłuj - kto się nie załapie może nie mieć szansy usiąść z nami, także mniej więcej do wtorku-środy macie czas na ostateczną i definitywną decyzję. Z doświadczenia wiem, że kupowanie biletów na ostatnią chwilę przed seansem to nie jest dobry pomysł, bo zostają tylko najniższe rzędy. Na chwilę obecną sala wygląda bardzo lujowo (picrel) ale na 80% otworzą drugą i wtedy ulokujemy się jakoś na środku za/przed strefą VIP.
Bilety 37zł, przez neta 38, nie wiem jeszcze czy kupię online czy się przejadę, bo dla złotówki to chyba nie warto :D
Zniżki ni ma.

I teraz jak wygląda kupowanie biletów
--Opcja Najlepsza - przelewacie mi hajs na konto, w razie czego obiecuję, oddam, ale jak zrezygnujecie po kupieniu biletów to sami się bijecie o zwrot xD (kto zainteresowany to pisać priv, podam nr konta, bilety kupię dopiero w przyszłym tygodniu jak już wszyscy co mają się ogarną, ale jak zbiorę teraz hajs będę się czuła bezpieczniej)
--Opcja średnia - jedziecie ze mną po bilety i dajecie szekle na miejscu
--Opcja NAJGORSZA - pożyczam Wam hajs i oddajecie w dzień kina, ale podpisujecie cyrograf i w razie czego sprzedaję cyganom Wasze usługi (not recommended)

Najprawdopodobniej kupię bilety w środę ale jeśli otworzą nową salę w poniedziałek i we wtorek będzie już robiło się kiepsko z miejscami to kupię wcześniej dlatego im szybciej się ogarniecie tym lepiej

Tutaj więcej informacji - dla VIP'ów wydarzenie na FB, kto chce dołączyć niech wysyła priv.
Wydarzenie na wykoevent i strona enemef.

http://enemef.pl/repertuar.php?idM=30&idR=2745
http://wykoevent.pl/event/46 <<--- tu się dodawać fejsbukowi i niefejsbukowi

Senase zaczynają się o 22 więc wcześniej oczywiście ustawiamy się na piwko w Kojocie i hotdoga po angielsku w Żabce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kino
#trojmiejskiewykopiwo
#kinozwykopem
#trojmiejskiewykopkino <-- tutaj subowanie kina

I ostatni raz wołam całą spamlistę.

A co do ankiety- zaznaczajcie jakoś uczciwie, bo jak ostatnio było piwo w Kojocie to 5 osób zaznaczyło że przyjdzie i przyszło 30 xD
parasolki - ~~~~~~~~~PIWO KINO TRALALALALA~~~~~~~~~

SPOILER


Mircy Trójmiejski...

źródło: comment_Kd1LVYZkQERw7naqoZ9L5WOULwHF5V7X.jpg

Pobierz

KTO IDZIE

  • JA IDĘ 11.9% (8)
  • JA NIE IDĘ 61.2% (41)
  • JA IDĘ MOŻE NIE IDĘ NIE WIEM 26.9% (18)

Oddanych głosów: 67

  • 51
  • Odpowiedz