Wpis z mikrobloga

@tehSpirit: Sam się czułem, jakby mi tylko sukienki balowej do kompletu brakowało. Wcale więc mnie nie dziwi, że paniom na poczcie się podobają :D

Ale jedno muszę im oddać - tak wygodnych korków w życiu na nodze nie miałem. Po prostu bajka, cudo, coś pięknego!
@Gari90: mam Superfly ale halówki. Te Vapory ze zdjęcia musiałem sprzedać bo zbyt wąskie były na moją stopę niestety. A najwygodniejsze korki jakie miałem na nodze to Adidas Primeknit 16.1 to jest dopiero mjut. Również Nike Maestri Elite II były mega wygodne, teraz mam Tiempo Legend V i Adizero IV i też są to wygodne buty ale trzeba się za czymś nowym rozejrzeć :D
@tehSpirit: Ja w tej chwili szukam czegoś na Orlik. Po przygodach z F50, które mnie torturowały powiedziałem sobie, że więcej syntetyków nie kupię. Po nich miałem (w sumie nadal mam) Nike Tiempo, skóra. Całkiem spoko, ale czas je wymienić. Uparłem się, że tym razem odwrócę uwagę cebulogenu i pójdę w legendę - Adidas Mundial Team. Już 3 razy je mierzyłem, za każdym razem zachwycony. Gdy już prawie miałem je kupić, podkusiło
@Gari90: tyle że wiesz że jak kupujesz Mundial team i nosisz normalnie na codzień rozmiar np 43 to Mundiale musisz kupić 41 bo się rozejdą. Jak chcesz kupować buty ze skarpetą to przygotuj się na zdarte achillesy przez pierwsze 2 tygodnie zanim dopasują ci się do stopy. Miałem Superfly IV i te nowe Hypervenom Phantom II i w obydwu przypadkach było to samo. A te zielone Finale II są lepsze bo
@tehSpirit: Normalnie Adasie noszę 41-42. Mudniale 41,1/3 są idealne, bałbym się wziąć mniejsze w nadziei, że się rozejdą. Już raz się męczyłem z butami, które kupiłem pół rozmiaru za małe i to był horror. Różnica między 43 a 41 jest ogromna, przecież ja bym nawet nie wsadził stopy do butów o tyle za małych, byłoby to fizycznie niemożliwe :D

W Finale II nie ma skarpety - za tanie pewnie na taki
@Gari90: wiem że nie mają skarpety. To wcale nie jest takie fajne jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Mi chodziło o materiał z którego jest wykonana cholewka buta. Phantom II ma nowy nikeskin który jest twardy i sztywny a w pierwszej edycji był miękki i elastyczny nikeskin który właśnie został znowu zastosowany w tej zielonej kolorystyce
@Gari90: finale, skarpeta nie jest taką mega fajną rzeczą jak się wydaje, przynajmniej dla mnie i wielu piłkarzy ;p Zobacz że większość profesjonalnych graczy gra w Vaporach. Jedynie Ronaldo gra w Superfly ale on jest ich twarzą a poza tym i tak ma skróconą tą skarpetę i zmodyfikowaną. A najciekawszą rzeczą jest to że Neymar gra w Vaporach :DD to nie są hypervenomy, tylko Vapory które są pomalowane w kolorystyce Hypervenomów.
@tehSpirit: I patrz... Z wybory między Kaiserami i Mundialami, byłem prawie pewny, że będą Mundiale. Już prawie do kasy szedłem. I zaraz się okaże, że skończę z Nike, a do tego syntetykami ;D
@Gari90: Kaisery to gorsza jakościowo skóra niż ta z Mundiali i tylko tym się różnią, jest sztywniejsza. Nie chcę żebyś złego zakupu dokonał ;p dla mnie to już indywidualne preferencje decydują bo Mundial Teamy i te Hypervenomy to świetne buty. Imo Mundiale są lepsze ale jeśli jeszcze nie miałeś to próbuj syntetyk :D
@tehSpirit: Miałem syntetyki, właśnie te F50. Z tym, że to właśnie o nich wspominałem, jako tych o pół rozmiaru za małe. Przeszedłem z nimi katorgę i obraziłem się na syntetyki na wiele lat. Między innymi z tego powodu, że F50 były "gumowe", ich wierzchnia warstwa chyba w ogóle nie przepuszczała powietrza. Moja noga w nich cierpiała strasznie. Te Finale wydają się być mniej szczelne.
@Gari90: jeśli byśmy rozmawiali o korkach to bym ci wszystko powiedział ale na turfach tak dobrze się nie znam ;D jeśli nie chcesz ryzykować to bierz Mundiale, napewno się nie zawiedziesz na nich