Wpis z mikrobloga

Mam remont, worek na gruz sobie załatwiłem wczoraj, pół worka wypełniłem ja swoim gruzem, ale w nocy jakiś sku*wysyn mi podrzucił drugie pół. Ogólnie na resztę gruzu z remontu nie starczy miejsca i trzeba będzie nowy zamówić, a koszt takiego to 200 złotych... Mieszkanie jest na małym podwórku więc raczej sąsiedzi się wszyscy znają, remont jest u mnie i w klatce obok(nazwijmy sie mieszkanie B), ale tam mówią że jest jeszcze 3-cie mieszkanie gdzie piony wymieniają i uciekają za drzwi, jakieś starsze małżeństwo. Tylko ja szerlok holms, obejrzałem gruz podrzucony do mojego worka i gruz w worku z mieszkania B i znalazłem charakterystyczną niebieską farbę i kafelki, porównałem i się zgadzają. Teraz rodzi się pytanie, zapomnieć o sprawie, bo to normalne że sąsiad sąsiadowi chu*kiem? Czy może też im gruz podrzucili i naprawdę są niewinni? Czy się mścić na nich za pół wora niemojego gruzu? Tylko w jaki sposób...
#budowlanka #remontujzwykopem #mieszkanie #sasiedzi #sasiedzicwele #albonie #cyganie
  • 5
  • Odpowiedz
@Buraczany: Musisz coś zrobić, sprawiedliwość społeczna musi być. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak nie masz z tym problemu to spróbuj konfrontacji z podejrzanym sąsiadem, tak będzie najbardziej prawilnie.
  • Odpowiedz
@CzapkaG: Tak, 200 złotych. Tyle usłyszałem,nie była odprowadzana składka na wywóz śmieci, bo nikt w tym mieszkaniu nie mieszkał. Chociaż udało się załatwić go za darmo wywóz jest, ale i tak następny będzie potrzebny.
@Stanley_K: Tak chyba zrobię, co ja mu powiem, nigdy w takiej sytuacji nie byłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@adibeat: Myślałem żeby cyganów zatrudnić do gruzu...
  • Odpowiedz