Wpis z mikrobloga

Czy te wszystkie msge na stronie booking.com:
"Dostępność w mieście Wrocław spada: na naszej stronie wyprzedało się już 31 apartamentów podobnych do obiektu BLABLA."
"Właśnie zarezerwowano! Przykro nam, ale ostatni apartament w obiekcie BLABLA dostępny na naszej stronie został zarezerwowany zaledwie 2 min. temu!"
"Ten pokój właśnie przegląda 5 osób!"
to jest jakaś pieprzona manipulacja? Co zawsze cokolwiek zerknę, zawsze pełno ludzi ogląda to samo co ja. Obojętnie cyz to będzie 12:00 czy 3 w nocy.
Właśnie kliknąłem rezerwuj, przeszedłem cały proces i wywaliło mnie na rezerwuj na stronę główną. W rezerwacji na koncie nic nie mam, a na obiekcie piszę, że dokonano rezerwacji 0 minut temu. Czyli że ktoś wziął to chwilę przede mną?
To ma mnie zmotywować do szybszych decyzji? Bo póki co zmotywowało mnie bym znalazł se hotel w ich wyszukiwarce i dzwonił sam do hotelów.
#booking #hotel #podrozujzwykopem
  • 1
@Sarseth: Wygląda na nędzną manipulację zebys się szybciej zdecydował. Chociaż jak niedawno coś tam rezerwowałem i teoretycznie był to ostatni pokój, to faktycznie parę chwil po mojej rezerwacji zniknął z oferty całkowicie.