Wpis z mikrobloga

@yacolek: @yacolek: czyli generalnie dupa bo siedzę na Islandii a tutaj takich rzeczy to pewnie i tak nie zrobi. Nie ma innego sposobu? Powiedziałem ze sie odwdzięcze wiec mogę Ci zamówić małą pizzę przez któryś z serwisów bo innej możliwości nie mam :-P
@karczochh: ziomeczku, na chwilę obecną to jedyna metoda. trzeba bylo nie aktualizowac do 11.0 :P z 11.0 musisz przylutowac jakies 5 kabelkow do 5 punktow, odpalic konsolę, zgrac tym sposobem jej nand, przepuscic go przez fancy program na kompie, wgrac otrzymany plik do konsoli i boom, masz soft cofnięty do 10.4 - a dalej juz mozesz korzystac z browserhaxa i innych, zeby wgrac pozostale elementy przeróbki. Niestety to juz nie te
@karczochh: lutownicę, kilka kabelków i przejsciówkę z microsd na sd raczej znajdziesz i w afryce :P wiec z tym nie powinno byc problemu. Pytanie czy umiesz lutowac i czy się nie cykasz za mocno.
@yacolek: lutowac umiem tylko ze tutaj mam 30 km do najbliższego miasta zeby cos ogarnąć :-) co do aktualizacji to jakoś tal z rozpędu zrobiłem bo konsole mam od niedawna i nie bardzo ogarnialem co i jak. No nic w zestawie miałem gateway wiec poczekam może oni cos wymyśla. I tak juz ponad 1k w eshopie gdzieś wydałem. Dawaj na pw adres i preferencje co do pizzy ;-)