Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski czy macie odczuwacie coś takiego, że podobacie sie większości facetów? chodzi mi o to czy macie takie poczucie niezaleznie od faktów? to znaczy takie malutkie nieszkodliwe urojenie :D ale tak szczerze powiedzcie
#logkarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
@welcometonhk: Nie każdą. Wielokrotnie mi się zdarzało, że facet odrzucał moje zaloty, a pasztetem nie jestem.


@no_i_w_ogle: Mieli dziewczyny może? jak to odrzucenie wyglądało? bo ja zawsze odrzucałem ignorując bo nie mam pojęcia jak sie flirtuje i mnie to żenuje a laski zawsze bardzo ładne w moim guście były jakimś cudem, tylko jednej się udało bo była konkretna i podstępna.
@RedDeadSalvation: no po prostu olewali, nie odpisywali (i nie chodzi mi o to, że wysyłałam 10 wiadomości dziennie, tylko np. wiadomość raz na tydzień "co słychać? Może masz ochotę gdzieś wyskoczyć?", "nic ciekawego, nie chce mi się", nie wykazują żadnego zainteresowania moją osobą, albo tylko jako koleżanka, która z czymś pomoże i tyle.
Przystojni faceci są raczej wybredni, mniej ładni faktycznie mniej wybrzydzają, tylko zazwyczaj miałam takie szczęście, że interesowali się
@RedDeadSalvation: uroda to kwestia gustu - także wg mojego uznania byli wysoce atrakcyjni, poza 1 przypadkiem ;-) I ten jeden co był mniej atrakcyjny po jakimś czasie moich podchodów, jak mu powiedziałam wprost, to mi powiedział, że nie domyślał się, że o to chodzi (co było kompletną bzdurą w moim mniemaniu, bo relacja ta nie była czysto platoniczna, po prostu chciał chyba tylko korzystać z friends with benefits ;-).
Muszę dodać,
@no_i_w_ogle: Niestety niektórzy mężczyźni są zainteresowani kobietą to latają jak ze sraczką koło niej, niektórzy też są nieśmiali to mogą udawać, że nie jest nic na rzeczy. Ja ostatnio obserwowałem lajki na fb u takiej dziewczyny, nietórzy kolesie przy każdej jej zdjęciu czy wypowiedzi dawali lajki a gdy zmieniła status na "w związku" to nikt z tych stale lajkujących nie dał akurat polubienia :D