Wpis z mikrobloga

Największy bul dupy o system #windows10 mają ludzie co naczytali się na necie jakiś badziewi przed premierą a tak na serio nigdy nie mieli z nim kontaktu i siedzą dalej na widows XP. Uważam takie podejście za debilizm sam używam win 10 od premiery śmiga szybko zero błędów. Ale i tak ktoś się zaraz dopieroli do tego wpisu że szpiegujo że apdejty XDDDD
a później zaloguje się na fejsa i poda tam wszystkie swoje dane. xD #niepopularnaopinia #windows
  • 10
To jak w końcu z tym Win 10, można wyłączyć szpiegowanie czy nie da się w 100%?


@LordOfTheBananas @papik: no właśnie bo mam pirata 7 i nie wiem czy w 10 nie wykryją że jadę na nielegalu? Nie chcę żeby mi #!$%@? 10-30 tys zł kary.
@Papik: A o rzeczowych minusach W10 czytałeś?
Wiesz, wciskanie W10 do jakiejkolwiek instalacji starszych wersji (od OEMa "causualowego" użytkownika po BOXa na maszynie produkcyjnej w której liczy się wzajemna kompatybilność oprogramowania (szczególnie sterowników) i sprzętu).

Mój ojciec dał się złapać w aktualizację do Win10. Zrezygnował z niej jak się okazało że Windows Update usilnie instalował "popsutą" aktualizację do odbiornika DVBT na USB na chipie Realteka(w starszych systemach ta aktualizacja w ogóle
@sirpingus: piszesz o problemach "starej" dziesiątki (10240), aktualna wersja już nie ciągnie sterowników na siłę, a aktualizacje są w formie aktualizacji zbiorczych wypuszczanych raz na 2 tygodnie albo i dłużej (aktualna .318 wyszła z miesiąc temu)