Wpis z mikrobloga

#!$%@? to. #!$%@?łem się. Robie aka #rozdajo mirasowi, który zaplusuje i mi dostarczy #stream z polskim komentarzem (który będzie działał z #!$%@? polsatu). Stawiam dobrą vodke. Nie będę płacił #solorzcwel 99 zł na #ipla wolę postawić dobrą wódkę mirkowi niż temu #!$%@?. Wysyłka na mój koszt i do 21:00 słucham państwa. Nawet #!$%@? pizze postawie. #!$%@?łem się.
  • 27
@TheArt: widzę że robisz za adwokata co? po pierwsze pytający potrafi pisać sam za siebie, co już wyżej pokazał. Po drugie nie twoja sprawa, rzucam link z możliwością wybrania sobie dowolnego komentarza. Sporo osób potrafi po zagranicznemu i nie robi im różnicy czy to polsat czy #!$%@? wie co. Więc ić sapać gdzieś indziej ( )
@PolskiZloty: ale kolego to jego rozdajo i jego zasady. znajdź strim, podeślij i ciesz się z wódeczki. ja niestety @Obserwer ci nie pomoge bo cenię sobie jakość transmisji nad tnące się co chwila polskie streamy których ludzie nie potrafią dobrze skonfigurować i leci takie w kiepskiej jakości zacinające się co chwila. dlatego odpalam acestream po angielsku, trochę ma opóźnienia, ale jedzie, hd, 50fps przez co jest bardzo płynne i generalnie na