Wpis z mikrobloga

No to #facebook przegł pałkę, blokując wiadomości, więc wydałem aktualizację #faceslim, gdzie wiadomości jak i powiadomienia działają ponownie. W razie przyszłych problemów można ustawić swój user agent. Jak na razie działa w pyte. Może to nie jest najlepiej napisana apka, ale mam sentyment i ciągle ją wspieram, bo moja pierworodna. https://github.com/indywidualny/FaceSlim/releases/tag/v2.6.0 #android #androiddev #pogramowanie pewnie za kilka godzin będzie też na #fdroid, bo już zbudowali. Miłej zabawy.
  • 23
@indywidualny: ooo dziala elegancko. Ale jak wejde w zakladke z tego menu rozsuwanego "wiadomości" to nadal wyswietla ja jak gowno czyli same avatary ale to i na 2.5.2 bylo. Obstawiam ze to juz wina gowno telefonu :D
@atryz: musisz teraz pokombinowac z user agentem żeby działały ci wiadomości. To kluczowy bajer, bez tego to równie dobrze można używać przeglądarki. Ten który domyślnie wpisalem jak widać nie do końca daje radę u ciebie. Może wpisz dokładnie taki sam jak masz na desktopie
@sharkslayer: jako, że fdroid nie potrafi jeszcze budować na androida N, nie masz niestety najnowszej wersji. Ale to niedługo się zmieni, naprawią. Nie mogę wydać update przez to, bo moja główna platforma dystrybucji ma głupią starą wersję javy na buildserwerze i brak najnowszych narzędzi tymczasowo