Wpis z mikrobloga

#xiaomi #xiaomiy
Mirki ważna sprawa.
Czy do Redmi Note 3 pro 3/32 GB oraz do
Xiaomi Redmi PRO 3/32 GB
Jak kupię w Polskim sklepie xiaomi to będę mieć PL menu oraz czy będę mógł aktualizować ?
  • 44
  • Odpowiedz
@eshape55 jak ci się nie spieszy to załóż konto walutowe bo wyjdzie trochę taniej, jak chcesz info to pisz PW to pomogę gdzie dostać darmowe i jak potem ogarnąć PP
  • Odpowiedz
@ibuygo
Zwracam się z prośbą o informację czy oba poniższe:
Czy do Redmi Note 3 pro 3/32 GB
Xiaomi Redmi PRO 3/32 GB
kupione na ibuygo będą mieć już wgrany soft, który zaktualizuję do wersji z polskim menu ?
  • Odpowiedz
@Ibuygou: a dokladniej ? Linki ? :)

Sory Was już jestem zdecydowany na zakup dwóch urządzeń tylko nei chcę utopić ;/
Note 3 PRO z tego linku link będzie można zrobić w język Polski ?

a Redmi 3 Pro link będzie można zrobić pl czy lepiej angielski ? Będzie działać google play itd ?
  • Odpowiedz
@Ibuygou: Dzięki odpowiecie mi jeszcze na to:
Note 3 PRO z tego linku link będzie można przerobić na język Polski ?

a Redmi 3 Pro link będzie można zrobić pl czy lepiej angielski ? Będzie działać google play itd ?
  • Odpowiedz
@Ibuygou: Sory Was już jestem zdecydowany na zakup dwóch urządzeń tylko nei chcę utopić ;/
Note 3 PRO z tego linku link będzie można zrobić w język Polski ?

a Redmi 3 Pro link będzie można zrobić pl czy lepiej angielski ? Będzie działać google play itd ?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ibuygou na prawdę wkurza mnie wizja płacenia lichwy dla paypal albo zakładania konta czekania 2 tyg na kartę tylko po ty by kupić 2 telefony.
Czy nie ma innej bezpiecznej metody płatności?
Np Gdybym W Rodzinie Miał kogoś ze zwykłym kontem w usd ?
  • Odpowiedz
@ShoneRx: powinien przyjść mail z ibuygou odnośnie zamówienia i mail od PayPal odnośnie zapłaty. Maile ticket to: 1. info od ich supportu, że paczka została przygotowana do wysłania, 2. utworzenie konto w supporcie, 3. ocena supportu.

@eshape55: na wszystkie telefony Xiaomi wychodzą ROMy xiaomi.eu, które mają język polski. Note 3 Pro jest przeznaczony również na rynek globalny, więc po zainstalowaniu wersji global masz od razu polski.
Jak znajdziesz
  • Odpowiedz