Wpis z mikrobloga

Jędnak się udało. Napisali mi :P

audiomachine:"we love the video and would like to feature it on our YouTube channel as a "Fan Video" Submission. Can you send me a high quality download of the video and I'll upload it to our YouTube! I'll definitely give you credit for making the video..."

Wysłałem HQ wersję tego, nie ukrywam, że mam lekką "podnietkę" z tego powodu :))

#trailermusic
n00ber - Jędnak się udało. Napisali mi :P 



audiomachine:"we love the video and wou...
  • 2
@n00ber: Ta poprzednia, którą wrzucałeś też była Twoja? Zresztą, bez znaczenia - ta jest ewidentnie lepsza. Także szacun. A z ciekawości, jaka jest jakość audio? Zawsze mnie zastanawiało, czy oni wrzucając na yt obniżają jakość, żeby ktoś sobie do mp3 na przykład nie konwertował. Jak już uploadują, to warto porównać.

No i dziwne, że nie prosili by dokleić "Disney", "Universal" itp, myślałem że element obowiązkowy, jak się korzysta z ich trailerów.
@ryhu: Tak mój montaż bo rzecz jasna nie materiały. Zmieniłem trochę w stosunku do poprzedniej wersji. Jakość akurat w tym przypadku nie powala na kolana bo ten kawałek jest short version. Oni nie sprzedawali nigdy swoich utworów w short version, a jedynie np. No Choir czy bez drums itd. W każdym razie chodzi mi to, że o ile mam go we .flac to nie chciałem go samemu pociąć tylko wyciągnąłem go