Wpis z mikrobloga

@Albrecht89: Hej:) Chciałam Ci powiedzieć, że bardzo fajna jest ta aplikacja do uczenia się słówek, którą zrobiłeś wraz ze znajomymi:) Mam w związku z tym kilka pytań:

1. co studiujesz?:)

2. czy planujecie dalej działać z aplikacją po obronie pracy magisterskiej czy też pozostawicie ją bez nadzoru?

3. może potrzebowalibyście jakiejś pomocy przy opracowaniu słówek? żeby bardziej odpowiadały faktycznym tłumaczeniom;) nie znam się na informatyce, więc od tej strony nie potrafię pomóc, ale jakbym mogła pomóc w inny sposób przy pomocy tej aplikacji to chętnie:) (za free ofc)
  • 2
  • Odpowiedz
@nadzieja7: No jestem na infie. Co do aplikacji to chciałbym ją porozwijać, chociaż to bardziej hobbystycznie. Już teraz widzę sporo rzeczy które trzeba poprawić, dużo uwag dostałem i chciałbym je uwzględnić w następnej wersji. I w sumie można by spróbować zrobić to w sposób żeby użytkownicy tworzyli zawartość. Tylko do tego musielibyśmy z kumplem trochę przerobić aplikację, na razie musimy napisać treść pracy więc trochę z czasem krucho, ale do
  • Odpowiedz
@Albrecht89: Przy pracy magisterskiej zawsze jest z czasem krucho, dlatego pytałam co planujesz z aplikacją zrobić po obronie;) Jasne, że hobbystycznie. Myślałam, że mogę wam pomóc w rozwijaniu jej w jakiś sposób, ale to Twoja aplikacja, więc everything's up to you;)
  • Odpowiedz