Wpis z mikrobloga

@yacolek: O fajna opcja widzę się urodziła :) Sprawdziłem i mam chyba aktualną wersję 11.0.0-33E pytanie czy tutaj też hardmod zadziała... :/
Edit: Widzę, że trochę zabawy z tym jest, zastanawiam się nad stworzeniem domowymi warunkami jakiegoś adapterka, który wyeliminuje potrzebę lutowania do 3DSa kabelków. :P
@ReY1990: w 100% nie wyeliminujesz lutowania. Ludzie od dlugiego czasu nad tym pracuja i jedyne co wykombinowali to calkiem zgrabne wyprowadzenie kabli, zamontowanie jakiegos gniazda w obudowie itp. Ostatecznie jak masz arm9loaderhax to juz nie potrzeba hardmoda, by robic dumpy i reflash :p
@LorekSuko: w Polsce raczej nikt nie robi xD nie slyszalem przynajmniej. Ale jak jestes chociaz trocę ogarnięty to powinienes sam sobie poradzic, to bodajze tylko 4-5 punktów - wyprowadzasz piny i lutujesz je do przejsciowki na kartę SD i tak podpinasz do kompa. na gba tempie wszystko wyjasnione - nie nie robię tego, nie nie robilem u siebie. Cierpliwie sledzilem scenę i wyczekalem haxow bez zbyt szybkiego wgrywanai softu ( ͡
@yacolek: Wlasnie teraz zobaczylem ze to dotyczy 11.0. Nie mam pojecia jaka mam wersje, ostatnio aktualizowalem jak bylo humble bundle dla 3ds wiec pewnie najnowsza :/ Zawsze jest lepszy wydatek niz 400zl na sky3ds a 3ds lezy bo zelda i pokemony ograne. Nie wiesz z jaka niecirpliwoscia teraz czekam na 15 zeby zobaczyc wersje softu :)