Wpis z mikrobloga

Bankowo na wfie w szkole/na studiach byli wybierani jako ostatni do drużyny xD


@w_polsce_jak_w_lesie: jeśli nie lubią piłki, to chyba logiczne całkiem ;)
a to w ogóle jakiś mega fejm jest, być wybranym jako pierwszym do gównodrużyny w gównoszkole do zabawy na wfie w gównosport? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epi: nie trafiłeś.

To zazwyczaj jest tak, ze jesteś beznadziejny w piłkę (bo jesteś gruby albo masz problem z koordynacja) o dlatego jej nie lubisz. Potem wchodzisz na stronę ze śmiesznymi obrazkami, gdzie połowa ludzi do życiowe przegrywy albo pozostałości po henach, znajdujesz podobnych sobie i wymyślacie sobie jakieś usprawiedliwienie w stylu "hur dur głupi sport dla barbarzyńców, my intelektualiści z piwnicy jesteśmy na wyższym poziomie" xD
To zazwyczaj jest tak


@w_polsce_jak_w_lesie: [potrzebne źródło] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sporo ludzi nie lubi piłki, lub ogólnie sportów drużynowych i akurat w większości przypadków bycie grubym nie ma tu nic do rzeczy ;)

hur dur głupi sport dla barbarzyńców, my intelektualiści z piwnicy jesteśmy na wyższym poziomie


@w_polsce_jak_w_lesie: a w tym akurat coś może być, większość sportowców (niezależnie od dyscypliny) nie jest tytanami intelektu, co
@epi: Z prostego powodu, jak każda inna dyscyplina, to wymaga nie tylko talentu, ale też ćwiczeń. Oczywiste jest, że ci ludzie woleli codziennie biegać za gałą, niż siedzieć nad książkami. Ale to, co mówisz też się nie pokrywa z prawdą - znam wielu gości, którzy mieli dobre wyniki w nauce, sporo już w zyciu osiągnęli, a lubią biegać za gałą do tej pory.
@w_polsce_jak_w_lesie: Kocham ten argument.

Przejechałem dziś 500km i o tym że jest euro i że jest mecz i że jest piłka i euro i mecz i piłka i euro i piłka i euro i jeszcze po drodze mecz usłyszałem #!$%@? 389razy. Podobnie by pewnie było w tv.

Sport dla januszy, sebixów i podludzi. Tyle.

P.S.: nie wybierali mnie ostatniego.