Wpis z mikrobloga

@BucziOsw: Ja #!$%@? ale trzeba być zerem intelektualnym i życiowym żeby jechać nieraz po dwa tysiące kilometrów,do obcego kraju po to żeby się #!$%@?ć i #!$%@?ć z innymi ludźmi..A najsmutniejsze jest to ze to nie są młodzi gniewni tylko ludzie po trzydziestce albo lepiej. Łapać,wystawiać rachunki za zniszczenia,deportować na własny koszt+ kilku letni zakaz wjazdu do danego kraju-może wtedy te ameby się czegokolwiek nauczą na temat życia w społeczeństwie i obcowania
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Jak dlamnie to jest cyrk na kółkach a dziś jeszcze dostałem instant raka o poranku jak redaktor RMF FM powiedział w radio że "jeśli ktoś nie ogląda dziś meczu to nie jest Polakiem" no #!$%@? serio?Urodziłem się w Polsce,kocham ten kraj mój dziadek oddał za niego życie a jakiś nażelowany cwel z małżeństwa zapewne Francuski i Włocha będzie mi mówił że nie jestem Polakiem bo nie oglądam jak banda chłopa
@Sylwus1988: Ja im nawet do tego miejsc zorganizuje,na działce pomieszczę ze 100 osób,niech się pozabijają ale po co w to angażować "cywili" oraz dobra ogólnego użytku takie jak piękne miasta czy stadiony? Myślisz że jak seba #!$%@? latarnie to kto za nią zapłaci? Ty ja i inni uczciwie pracujący ludzie.