Wpis z mikrobloga

ej #rozowepaski, ja w sumie jestem jak George, tylko żywy, ale poczucie humoru takie samo. Wy, jak jesteści młode, to oczekujecie księcia z bajki, ale poczucie humoru jest w drugiej kolejności. A dziś mi piękna dziewczyna z tytułem magistra pedagoki, czyli całe 5 lat wymienia: po pierwsze bogaty, po drugie płodny (jestem; chyba, nie próbowałem), po czzwarte bogaty, ale po piąte, jak będę bardzo bogaty, ale będzie mi brakowało uzębienia (przedniego) to też się nadam. Mało kto ma naturalnie idealne, równe "ząbki" (Ja mam.). Jedna z moich byłych miała fetysz całowania się z języczkiem, ale nie taki, że można to nazwać fetyszem. Raz ją w końcu zapytałem, czy to jest całowanie, czy zabawa w młodego chirurga. Raz sobie tezęby wybieliłem i bym wtedy bez retuszu mógł być reklamą czegoś co je wybiela. Nadal mam bielsze od większości Polaków, bo nigdy nie paliłem (próbowałem, jasne), tylko po prostu wyglądają normalnie, ale to tak napisałem z rozpędu. Długość bolca. Średnia europejska to jest chyba 16 cm. Mam odrobinę więcej, chociaż nie mam bolca na 20 cm. Z tym, że grubością chyba nadrabiam, ale generalnie jest ok. Ciśnienie mam idealne, cukier książkowy. Dobrze gotuję, ale naczynia wkładam do zmywarki. I też do pralki potrafię wrzucić ubrania, a komukolwiek do prasowania koszul nie dam.
Nie wiem jak to otagować, bo nie oczekuję księżniczki. Z góry nie stawiam żadnych wymagań, poza tym, żeby dziewczyna była ładna, czyli też szczupła, a wiek? Może być o 15 lat młodsza, to gimnazjalistki się załapią. Ale gdyby była starsza odemnie, ładna, zadbana, to rozważę.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #smiesznypiesek
Pobierz Sabotaz - ej #rozowepaski, ja w sumie jestem jak George, tylko żywy, ale poczucie hum...
źródło: comment_PUtzaGrHAc6YsJt8CclcQFf9BXS4QBTh.jpg
  • 9
@Sabotaz:

Jedna z moich byłych miała fetysz całowania się z języczkiem

W tym antyludzkim państwie nawet całowanie się z języczkiem to "fetysz"? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Dutch: jeszcze dodam: miałem kilka innych dziewczyn po tej wariatce, z którymi się całowałem i to ja mogłem mieć pretensje do jednej. bo zamiast, no wiesz. ma ochotę, ale jest zima, bolec mi prawie odpada, a ona mnie rozgrzeje całusami. Wy, różowe, pieprznijcie czasem w dekiel.