Wpis z mikrobloga

Dowiedziałam się od wykopowicza @stevemaster
że mam w pobliżu lumpa, ciucholand, czy jak chcecie ładniej to nazwać secondhand. Nazywa się ModoMania, jest na bielanach, a dokładnie na bazarku na wolumenie. Miałam opisać wrażenia po wizycie, no to opisuje :D Muszę powiedzieć, że z zakupów jestem bardzo zadowolona, ceny przystępne i naprawdę można znaleźć coś ładnego. Kupiłam 2 sukienki i jedną bluzkę taką jakby koszulową ale elegancką, lejącą się. Za te 3 rzeczy zapłaciłam ~35 zł. Sukienka jest z h#m, druga z atmosphere i bluzka dorothy perkins. Ogólnie lubię rzeczy z atmosphere i często są w lumpach, nie niszczą mi się, są ładne, polecam xD
Możecie kupić nie tylko ubrania, są też buty i torebki. Nie jest tam tłoczno, przynajmniej nie wtedy, kiedy ja byłam, co jest dużym plusem bo na luzie bez przepychania się mogę obejrzeć rzeczy. Rozmiarów sporo jest dużych ale M i S tez mozna znalezc. Pani sprzedawczyni też miła. Jedyny minus to chyba tylko jedna przebieralnia. Niedługo znowu tam zawitam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam 9/10

  • 11
@pierozkowyviking: @nutiniss: Wow! Mega się cieszę, bo sporo pomagam, by ten biznes im się udał. Gdyby sprzedawali słaby towar to bym o nim tu nie wspominał.

Przekazałem Twoją opinię do właścieli, jutro będę się z nimi widział, więc będzie im niezmiernie miło.

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało.

Co do Ochoty to niestety był to ostatni dzień takiej mocnej promocji. Jutro wymieniają cały towar na nowy i od poniedziałku start.