Wpis z mikrobloga

@world
Dzięki za usunięcie mojego komentarza i pluralizm, nie przepadam za twoimi opiniami ale nie kasuję twoich wypowiedzi, nie czarnolistuję cię.
Twój autorski tag #ruskapropaganda (w sumie to tworzony razem z @glosnik i @yosemitesam) pod którym walczycie z wiatrakami, polujecie na czarownice w postaci "ruskich agentów" i "trolli" (pamiętasz jak pisaliście że ludzie z pod tagu #syria / #rosja dostają pieniądze za pozytywne wpisy o Rosji?) prześwietlacie ludziom życiorysy, rodzinę, działalność, tworzycie listy stron z propagandą, zestawienia agentów Kremla i Trolli rzekomo piszących z Rosji, to jednak masa roboty w celu siania dezinformacji i pogorszenia wizerunku danych osób i organizacji

Jeszcze odnośnie twojej propagandowej ankiety w której próbujesz wmówić ludziom iż Putin, Rosja i Rosjanie są sponsorami terroryzmu, zbrodniarzy i zamachów.
Nie chcę obalać twoich teorii spiskowych, ale jak wiadomo to najsłynniejszy terrorysta świata Usama ibn Ladin był szkolony i wspierany przez Amerykę.
Podobnie było z pewnymi grupami dżihadystycznymi (Afgański MAK) które powstały z dużą dozą pomocy min. finansowej, ze strony CIA i rządu USA.
Fala uchodźców która najechała Europe została wywołana przez Amerykańskie misje "przywrócenia demokracji" w Libii, Syrii, Iraku, Jemenie i Afganistanie. Niezależne rządy komunistyczne bądź islamistyczne dyktatury które panowały w tych krajach były dla USA nie do przyjęcia.
Czemu Rosja miałaby sponsorować islamistów?
W FR pracują miliony gastarbeiterów z Azji Środkowej, regionie w którym działają takie organizacje jak Islamski Ruch Uzbekistanu.
Putin raczej nie chciałby kolejnej wojny czeczeńskiej, zwłaszcza że duża część Rosyjskiego społeczeństwa to muzułmanie. W niektórych obwodach stanowią dużą część lub większość jak w Tatarstanie, Inguszetii czy Dagestanie. Gdzie tu sens i logika ?

PS Dostałeś już wizę do USA czy mimo zasług dla amerykańkiej wojny internetowej musisz ubiegać się w ten sam sposób jak ja szary polaczek-cebulaczek ?

#rosja #ukraina #ukrainskapropaganda #bekazpodludzi
Pobierz k.....g - @world 
Dzięki za usunięcie mojego komentarza i pluralizm, nie przepadam z...
źródło: comment_ctDDB1AbMzfa4fzu4N2QQ42Gn76DIR4E.jpg
  • 14
@kochciemang:

Twój autorski tag #ruskapropaganda


Nie żeby coś, ale Ty też lubisz porobić dziwne wpisy np. w stosunku do mnie, gdzie równasz mnie z całym tagiem #ukrainskapropaganda . Piszesz że zapowiadam bankructwo Rosji co tydzień albo podaję kłamliwe newsy o gospodarce. Jakim cudem skoro w moich wpisach zawsze masz link lub zdjęcie i możesz sobie sam sprawdzić. Nic nie protestowałeś a potem takie coś ..

Nie ma to związku z @
Pobierz Aryo - @kochciemang: 

 Twój autorski tag #ruskapropaganda 

Nie żeby coś, ale Ty ...
źródło: comment_POOiVC566bzP0KpGsssLc4WlD5GJBBEI.jpg
@Aryo:
Szczerze mówiąc to jesteś ostatnim użytkownikiem z pod tagu #ukraina w stosunku do którego użyłbym jakiś inwektyw i epitetów, plusuje twoje wpisy, choć nie zawszę się z nimi zgadzam (dzisiejszy o Charkowie?).
Chociażby po ostatnim znalezisku wysłałeś mi coś na PW/ odpowiedziałeś pod wykopem.
Gdy wrzucasz coś apolitycznego o Ukrainie też zawsze obczajam materiał gdyż osobiście znam trochę Ukraińców, mam znajomych za Bugiem.
Mając na myśli #ukrainskapropaganda miałem na myśli
@kochciemang ja tylko zapytam jak to jest mieć serbskiego zbrodniarza w awatarze? Ratko Mladic to chyba mało pozytywna postać? Świadczy to o kompletnej biedzie umysłowej chyba, że Srebrenica to też dzieło Brzezińskiego i Osamy....
@bijotai:
Dla jednych bohater, dla drugich zbrodniarz, tak jak każda kontrowersyjna postać. Ante Gotovina na przykład został uniewinniony z części zarzutów o zbrodnie, stricte polityczna decyzja ( ͡° ʖ̯ ͡°) (anty-serbska, pro-USA ).
Srebrenica to bohaterski czyn prawda? Zaiste wybór jak między Hitlerem i Stalinem... przyzwoity człowiek, który chce mieć coś do powiedzenia nie wstawia zbrodniarzy wojennych w swój awatar i tyle w temacie!
@kochciemang: world vel janusz vel oligarcha itd to internetowa projekcja kogoś z urojeniami i paranoją opartymi na histerycznej rusofobii. Wokół niego krąży ok. kilkunastu podobnych mu skrzywionych ludzi. To jest kółeczko wzajemnej adoracji, które trzeba izolować, a nie dyskutować dając tym samym pożywkę do dalszych urojeń.
@glaaki: @smsmaj:
Zdążyłem zauważyć, stalkowanie ludzi na FB, poprzez google to dla niego codzienność. W swojej wyimaginowanej zaciekłej walce przeciwko metodom/ideologiom totalitarnym ( a tak na prawdę przeciwko ludziom o innych poglądach), sam zaczął je wdrażać do prześwietlania i tworzenia list wrogów narodu.
Dzisiaj już zdążył doczepić się do jakiegoś gościa.