Wpis z mikrobloga

Jechałem dzisiaj za gościem, któremu kołpak się telepał telepał i końcu odpadł :( no to mu świeciłem światłami, machałem ręką a on nic nie widział... w końcu go wyprzedziłem i go zatrzymałem :D gościu trochę był przestraszony jak podbiegłem do niego XD ale jak mu wyjaśniłem o co chodzi to powiedział, że on jedzie na ryby i nie chce mu się wracać O.o Dziwne, była 5:30 mógł się spokojnie wrócić - zwłaszcza, że mu powiedziałem gdzie dokładnie leży. #pytanie wrócilibyście się czy nie?
#oswiadczenie #ankieta #samochody
acidd - Jechałem dzisiaj za gościem, któremu kołpak się telepał telepał i końcu odpad...

źródło: comment_CuekcvO91xXCrYFDFgQxRlMCmv7rGopa.jpg

Pobierz

Czy to było normalne, że nie chciał się wracać po odpadnięty kołpak?

  • Tak to było dziwne / sam bym się wrócił 37.1% (891)
  • Normalne / Ch*j z kołpakiem / Mam całą szafę kołpaków 43.7% (1051)
  • Sprawdzam / Nie mam kołpaków 19.2% (462)

Oddanych głosów: 2404

  • 41
  • Odpowiedz
@Walkiria81: złe wrażenie? taki miły misiaczek jak ja? ʕʔ niemożliwe ʕʔ
a po drugie no przecież jak już mu wyjaśniłem to się kurde mógł wrócić :)
ps. przejeżdżałem tam przed chwilą i kołpak dalej leży :)
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil

W tej chwili ceny alusów są już takie jak stali. Ewentualnie z naprawdę małą dopłatą, a auto stojące na alufelgach > auto na zwykłych felgach. Tu nie chodzi o oczko w głowie, ale nie rozumiem jak można uznawać coś gorszego praktycznie w tej samej cenie. Zrozumiałbym może jakby była to naprawdę spora różnica w cenie, ale nie jest.
  • Odpowiedz
@sweetaaasnyy: dla mnie jest. Mam dwa komplety stalowek w dobrym stanie i nie czuje potrzeby kupna alusow, owszem wyglada lepiej, ale w moim polo 9n to zbyteczny wydatek.
Moze jak za jakies 5lat bede brac nowy samochod pokroju mondeo mk.5 to wtedy bede zwracac uwage na ogolny wyglad samochodu ;) bo z tego co widze po rodzince, to w kontaktach biznesowych klient często zwraca uwage na to czym sie jezdzi. (
  • Odpowiedz
@haaaeee: dobrze Ci się wydawało :) bo tak jest :)
zresztą z tymi mapami coś jest nie halo, bo obok torów pokazywało jakiś sklep z jeleniogórskiej, zgłosiłem i nie ma już :) ale jest za to coś innego
  • Odpowiedz
@acidd: mój blok pokazywało w ogóle gdzieś w krzakach, a warsztat obok, ten naprzeciwko Biedronki, oznaczyli koło zjazdu na Janiszów :D i jak tu trafić tam, gdzie się chce
  • Odpowiedz