Wpis z mikrobloga

@Majk_: balcerowicz #!$%@? co najwyżej ideowych lewicowców i socjalistów, dla których jest złem wcielonym i neoliberalnym diabłem xd

ale socjalizm to choroba umysłu, a balcerowicz z niego kręci bekeę :D
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: ideowych lewicowców i socjalistów jest tyle co kot napłakał na wykopie, ale wśród PiSowców i co ciekawe, korwinistów niejednokrotnie spotkałem się ze zdaniem, że Balcerowicz to złodziej, który rozkradł polski majątek narodowy. Bardzo spójne z kolibrową ideologią, co?
  • Odpowiedz
@Majk_: czy ja wiem czy tak mało socjalistów na wykopie? wśród pisowców na pewno jest niemało, w końcu to mocno lewicowa gospodarczo partia, ale wśród neuropy też się zdarzają troglodyci socjalistyczni.
jeśli chodzi o balcerowicza to pisowcy go nienawidzą, jak na lewicę przystało. kuce raczej balcerowicza szanują z tego co zaobserwowałem.
  • Odpowiedz
@wpoz: @DizzyEgg: I jeszcze Hansa Hermanna:

4 kwietnia 2010 brytyjski dziennik The Times podał, że Jan Paweł II wstrzymywał dochodzenie w sprawie swojego przyjaciela, austriackiego kardynała Hansa Hermanna Groëra, który miał dopuścić się molestowania nawet dwóch tysięcy chłopców. The Times ujawnia też, że papież promował pewnych wyższych dostojników Kościoła mimo zarzutów, że dopuszczali się oni czynów pedofilskich.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka_papie%C5%BCa_Jana_Paw%C5%82a_II
j.....o - @wpoz: @DizzyEgg: I jeszcze Hansa Hermanna:

 4 kwietnia 2010 brytyjski dz...
  • Odpowiedz
wśród PiSowców i co ciekawe, korwinistów niejednokrotnie spotkałem się ze zdaniem, że Balcerowicz to złodziej, który rozkradł polski majątek narodowy. Bardzo spójne z kolibrową ideologią, co


@Majk_: słowa wybitnego publicysty zawsze na propsie:

Wielkim przyjacielem wolny rynek, ale jeszcze większym przegrywizm.

Kuc - lecz nie tylko kuc, cebulak ogólnie - kocha nurzać mordę w gównie. Bez samobiczowania kusia mu zwisa miękkim kalafiorem. Martyrologiczna narracja klęski - zdradzili nas, oszukali, wyruchali bez lubrykanta! - to coś, czym musi sobie łechtać ego ofiary. Normalni ludzie pobudzają się radosnymi wieściami i wiktorią. Januszosebokarynograżyny normalne nie są, więc u nich wszystko
  • Odpowiedz